З В Е Р Н Е Н НЯ депутатів Дрогобицької районної ради VII скликання

З В Е Р Н Е Н НЯ депутатів Дрогобицької районної ради VII скликання

      З В Е Р Н Е Н НЯ

депутатів Дрогобицької районної ради VII скликання

У зв’язку із необхідністю в умовах глибокого соціального розшарування суспільства, зовнішньої агресії, зростаючої світової потреби у продовольствізабезпечити створення в Україні умов для реалізації конституційного права Українського народу розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення в інтересах усього народу України, недопущення виникнення загроз, пов’язаних із посяганням іноземних осіб на зазначене конституційне право громадян України, збереження земель для прийдешніх поколінь, посилення їх охорони, раціонального використання та підвищення родючості, захисту прав найманих працівників,недопущення звуження прав місцевого самоврядування.

          Доля української землі, зокрема, Української держави загалом, не може і не повинна вирішуватись  через кулуарні домовленості окремих політичних сил та іноземних контрагентів, а має стати предметом загальнонаціонального процесу та продуктом суспільного консенсусу – лише в такому випадку реформування земельних та трудових відносин буде для українського суспільства благом, а не приводом для внутрішнього протистояння та конфліктів.

Просимо вжити невідкладних заходів щодо скасування рішення Верховної Ради України про прийняття за основу і в цілому як закон, проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№ 2178-10 від 10.10.2019). В разі прийняття цього законопроекту просити Президента України накласти на нього вето, а якщо цього не відбудеться, то запропонувати фракціям Верховної Ради України звернутися до Конституційного СудуУкраїни, врахувавши зміст ст. 5 Конституції України.

 

Прийнято на ХХХIХ позачерговій сесії Дрогобицької районної ради

VII скликання 11.02.2020 року

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: