Передвиборчі програми казкових кандидатів

Передвиборчі програми казкових кандидатів

Передвиборчі програми казкових кандидатів

 

До позачергових парламентських виборів залишається менше за місяць часу, кого з кандидатів-мажоритарників зареєстрували у Києві по нашому 121 виборчому округу, читач може переглянути на сайті ЦВК. Ми ж наразі згадаємо, що, окрім нашого округу, існує ще чимало інших, що по всій Україні до парламенту різними шляхами намагаються потрапити люди різних професій. Отож, уявімо собі, що кожен із них цілком Чесно озвучуватиме свою передвиборчу програму перед електоратом і спробуємо намалювати відповідну картину пером гумору.

 

Співак

Люди добрі, я – співак і композитор. Але кожен із вас по-своєму співак і композитор. Коли навесні прокидається природа, вона прокидається у кожній істоті і кожному з нас доводилося чути котячі концерти – коти теж співаки і композитори. Ви можете порівняти мої концерти і котячі і зробити висновок, що вам більше до вподоби. А мені найбільше до вподоби концерти кота, якого посадили в мішок… і вкинули у Вижницю. У міру своїх далеко не скромних можливостей, я намагаюся його наслідувати, не втрачаючи при цьому власну оригінальність і неповторність.

Люди добрі, я  маю Голос і кожен з вас має голос – принаймні на виборах. Я хочу, якщо ваша ласка, щоб ви віддали свій голос за мій Голос – аби я став достоту Голослівним. Втім – я і так достоту Голослівний – ви у цьому мали можливість переконатися, отож, мій Голос може обійтися без ваших голосів – як цілком самодостатній. Проте геї і лесбіянки без мого Голосу обійтися – не можуть…

 

Лікар

Я ваш лікар, а ви – мої пацієнти, нехай і потенційні, хоч не кожен з вас потенційний достатньо – відповідно до сучасних вимог медицини і вимог слабкої статі. Коли пацієнти перестають слухатися лікаря, вони потрапляють до лікарні, отож, ви маєте зрозуміти, що повинні мене слухатися – хоча б для того, щоб до лікарні не потрапити – у травматологію, або – у реанімацію – залежно від того, наскільки погано мене слухалися. Втім, я вам не ворог – я вірю, що ви проголосуєте за мене і лікарні спорожніють – здоров’я людини у руках лікаря! І життя – також, до речі!

Коли лікар йде в політику, він дає своїм пацієнтам шанс вижити. Я давно уже пішов у політику – ви вижили завдяки мені! Зробіть так, щоб я звідти не повернувся! Це у ваших інтересах, адже кожна істота жити хоче (а не лікуватися).

 

Бізнесмен-олігарх

Ми і моя команда розраховуємо на вашу лояльність до нашої лояльності. Україна існує (а не живе) завдяки мені, цебто Нам і дещо – завдяки моїй команді. Головне – не втратити Україну! Бо якщо Ми її втратимо, її втратить і моя команда і вона належатиме вже не Нам  і моїй команді, а комусь іншому і його команді. Отож, головне – не втратити Україну! Допоможіть мені її не втратити, бо втратити приватизовану державу – це все одно, що втратити бізнес в офшорах. Такого і ворогу своєму не побажаєш! У Нас – свій шлях (а у вас – свій)! Але і для Нас і для вас головне – не втратити Україну! Ви гадаєте, що вона належить вам, а ми – іншої думки про це – наразі вона не належить нікому у повній мірі – у тій мірі, у якій вона належала Нам і нашій команді. Тому голосуйте за Нас і нашу команду, аби Україна належала Нам (а не вам)!

 

 

Міністр

Я щасливий, що я не москаль! Ліпше бути дідьком із болота, аніж москалем! Тому голосуйте ліпше за ді… тобто за мене. Хто я є – не так важливо, головне – не москаль і головне – міністр, який уже не хоче бути міністром – доки не потрапить у парламент, або кудись інде. Я перед вами чимало завинив – покарайте мене тим, щоб я потрапив до парламенту, адже бути мені депутатом – це менше (зло для вас), аніж міністром. Одним словом, у вас залишився один шанс мене позбутися – відправити до парламенту на виправні роботи. Позаяк відправити мене на непарламентські виправні роботи ви наразі не можете, відправляйте хоча б на парламентські…

 

Спортсмен

Я видатний спортсмен, який багато що вміє: бігати, стрибати, махати руками і потрапляти куди треба (а також – ковзатися на слизькому леді, піднімати вантаж, підніматися в небо і опускатися – далі нікуди). Я – видатний спортсмен і багато з вас спортсмени, хоч і не такі відомі мені, як я – вам. Більше за це – всі люди діляться на спортсменів і спиртменів – я ж володію обома цими якостями. Отож, сподіваюся, що всі ви мене підтримаєте (коли я падатиму ще нижче). Сподіваюся, що всі ви дутимете, щоб і Порошинка на мене не впала (як кілька років тому). Втім – дути на мене немає потреби – я й так достоту дутий політик.

У парламент я йду будувати мости і школи-багатоповерхівки.  Інакше кажучи – йду вчитися рахувати (гроші і поверхи). Бо, як кажуть бойки, хто без рахунку жиє, без сповіди вмирати мусит.

Віктор КИРІЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: