Гордість, сила і … краса поліції Львівщини

Гордість, сила і … краса поліції Львівщини

Гордість, сила і … краса поліції Львівщини

 

Чемпіонка України 2019 року з ката кобудо та ката карате, володарка чорного поясу та першого дану з Годзю-рю карате, тренерка-волонтерка, красуня Наталія Папіш служить у поліції Львівщини і тричі на тиждень їде маршруткою з Дрогобича до Львова, щоб провести тренування для юних спортсменів-каратистів.

Талановита людина – талановита у всьому! Філолог за освітою, аспірант, чемпіонка України 2019 року з ката кобудо та ката карате, володарка чорного поясу та першого дану з Годзю-рю карате (різновид контактного карате, вважають одним із найбільш небезпечних бойових єдиноборств), неодноразова призерка та переможниця чемпіонатів України та Європи – лейтенант поліції Наталія Папіш працює інспектором сектору криміналістичного забезпечення Дрогобицького відділу поліції та на волонтерських засадах тренує дітей.

На службу в поліцію Наталя прийшла у 2016 році – подала документи, пройшла тести й після навчання попросилась у сектор реагування патрульної поліції.

«Йдучи на службу в поліцію, я мріяла стати експертом-криміналістом, але старший товариш порадив мені починати з району, пройти шлях поліцейського від самих початків, придивитись до людей, щоб мати уявлення про повсякденну роботу правоохоронців. Я так і зробила і вважаю, що це – єдиний правильний шлях для мене», – розповіла Наталія.

Як з’ясувалось, шлях дійсно був правильний. Попрацювавши кілька років у секторі реагування патрульної поліції, дівчина знайшла ще одне своє покликання – тренувати дітей.

«Виїжджаючи в складі групи реагування на виклики й повідомлення громадян, бачила різних дітей – так званих «складних», з благополучних сімей і зрозуміла, що головна проблема – це дозвілля. У місті була єдина платна секція, тому небагато батьків могли дозволити собі віддати дитину займатися спортом. А що далі, думаю, пояснювати не потрібно – діти швидко знаходять для себе розваги… Під час одного з таких виїздів у «проблемну» сім’ю, я вирішила організувати безкоштовну секцію Годзю-рю карате для дітей. Не лише «проблемних», а й для всіх, хто виявить бажання займатися цим бойовим мистецтвом», – розповідає поліцейська.

Керівництво Дрогобицького відділу поліції ідею співробітниці підтримало й невдовзі в райцентрі відбувся семінар із Годзю-рю карате. Зараз Наталя тренує дітей у Львові – також безкоштовно. Для цього тричі на тиждень їздить маршруткою з Дрогобича в обласний центр і назад.

«Сьогодні в моїй групі 33 дитини. Зараз ми готуємося до Чемпіонату світу, на який планую везти чотирьох своїх спортсменів – двох хлопців і двох дівчат. Маємо непогані шанси на перемогу», – ділиться планами на майбутнє Наталя.

Особлива гордість тренерки – Оленка Лєбєдєва та Анна Глембоцька. Оленка у свої 14 є багаторазовою чемпіонкою України та володаркою 1 КЮ з годзю-рю та мріє, як і її тренер, стати поліцейською. Анна здобула золото на Чемпіонаті України з карате у 2019 та мріє стати військовим перекладачем. Обидві активно готуються до світової першості.

Здійснилисяі, так би мовити, професійні мрії поліцейської – за два роки служби Наталія Папіш отримала спеціальне звання – лейтенант поліції, пройшла навчання, склала іспити й зараз працює на посаді інспектора сектору криміналістичного забезпечення у рідному для себе Дрогобицькому відділі поліції.

Про власну спортивну кар’єру офіцер поліції також не забуває: у 2019 році Наталія Папіш здобула титул чемпіонки України з ката кобудо та ката карате, а 28 березня представлятиме Головне управління Національної поліції у Львівській області на відомчому турнірі з рукопашного бою. Періодично дає майстер-класи з бойових єдиноборств колегам – поліцейським-спецпризначенцям.

Настане день, коли на помпезній спортивній арені в якійсь столиці лунатиме Державний Гімн України, а під величезним синьо-жовтим прапором стоятиме нова чемпіонка світу з карате – Наталія Папіш – поліцейська з Львівщини.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: