Числа вибирають Президентів?

Числа вибирають Президентів?

Числа вибирають Президентів?

 

Чи відіграють числа певну роль у нашому житті? Якщо йдеться про кількість чогось – скажемо, про число умовних одиниць на банківському рахунку – «доленосне» значення чисел визнають практично всі, а от щодо «магії» чисел – питання спірне. Прихильники ну мерології на її захист наводять приклад із життя відомого композитора Ріхарда Вагнера (22.05.1913 – 13.02.1883). Мовляв, його число народження відповідає четвірці (22 – 2+2=4). Число смерті – також (13 – 1+3=4). Число року народження – також закінчується на тринадцятку (підсумкова – четвірка). А найбільш важливі події у його житті відбувалися 13-го числа, скажемо, прем’єра опери «Перстень Нібелунгів» (13.08.1872).

Опоненти нумерології стверджують, що все це – випадковий збіг, мовляв, одна ластівка весни не робить. Тим часом дехто зі звичайних людей, які не заглиблюються у нумерологічні хитросплетіння, має своє улюблене число і, як правило, їм таланить практично в усьому, що із цим числом пов’язане. Один із відповідних прикладів ми наведемо дещо пізніше – там, де він буде більш доречним. А наразі поміркуємо про теоретичний бік «магії» чисел.

Астрологи та астрономи вираховують таку категорію як перебування Сонця та планет нашої Сонячної системи у 12-ти Знаках Зодіака. Таким чином дванадцятці перших чисел (від одиниці – до дванадцяти) теоретично мали б відповідати основні небесні тіла нашої Сонячної системи. Тим більше, що останнім часом виявилося: їх і справді дванадцять. Сонце – 1; Меркурій – 2; Венера – 3; Земля – 4… А позаяк Земля – планета, на якій ми живемо, доцільно замість неї враховувати супутника (Місяць). Продовжуємо перелік: Марс – 5; Юпітер – 6; Сатурн – 7; Уран – 8; Нептун – 9; Плутон – 10; Еріда – 11; «Прометей» – 12. Наступні числа мають повторювати цю ж послідовність (Сонце – 13; Меркурій – 14; Венера – 15; Місяць – 16; Марс – 17 і так далі).

Асторономи не визнали Еріду планетою, але об’єктивні реалії свідчать про те, що вони раніше визнавали планетою Плутона, який є менший за Еріду приблизно в півтора рази (принаймні – за масою). Щодо «Прометея» – це моя умовна назва планети-гіганта, яка знаходиться у поясі Койпера (за Ерідою та Седною). Вона вирахувана астрономами теоретично – за рахунок свого гравітаційного впливу на видовжену екліптику Седни, Еріди, Плутона та гігантських астероїдів у поясі Койпера. Але офіційної назви ця планета ще не має.

Таким чином всі числа зводяться до Дванадцятки і кожне із них відповідає певній планеті. Звичайно, у нумерологів – інше бачення (і не одне), але позаяк ну мерологія цілком слушно визнається «лженаукою» – не будемо брати його до уваги – розпочнемо дослідження, так би мовити, «з чистої сторінки». Єдине, що є логічним у нумерології – це запозичений у математиці принцип зведення кожного числа до мінімуму – шляхом плюсування цифр, із яких воно складається. При цьому у математиці та нумерології таке зведення до найпростішого охоплює діапазон від одиниці до дев’ятки, тоді як у нас – до дванадцятки (тобто числа 10; 11, 12 – до простого не зводяться). Число 19 – зводиться до одиниці; 20 – до двійки; 21 – до трійки. Але числа 28 і 46 – зводяться не до одиниці, а до 10-ти; 29 і 47 – до 11-ти. Тоді як 37 та 55 – знову до одиниці… Інакше кажучи, тут простежується принцип почерговості.

На цій основі теоретично мало б бути важливим підсумкове число дати народження (число місяця + порядковий номер місяця + число року). Не менш важливим є і основне число дати народження, яке можна визначити лише за допомогою таблиці, у якій всі числа розташовані послідовно у групи по дванадцять.

Тепер пригадаймо усіх наших «демократично обраних» президентів: 1.(Сонце) – Кравчук; 2. (Меркурій) – Кучама; 3. (Венера) – Ющенко; 4 (Місяць) – Янукович; 5 (Марс) – Порошенко; 6 (Юпітер) – Зеленський.

Перший Президент, Леонід Кравчук народився 10.01.1934 (10+1+1934=1945). Число його дати народження – 1945 (Сонце). Зведемо його до простого (1+9+4+5=19). Підсумкове число – 19 (Сонце). Виглядає цілком логічним, що Числом народження 1-го Президента незалежної України управляє подвійне Сонце.

Із цього випливає попередній висновок, що серед претендентів на посаду 2-го Президента України мала б отримати переваги особа, Підсумкове Число народження якої відповідає Меркурію (двійці).

Другий Президент, Леонід Кучма народився 9.08.1938 (9+8+1938=1955). Число його дати народження – 1955 (Меркурій). Зведемо його до простого (1+9+5+5=20). Підсумкове число – 20 (Меркурій). Щоправда, на загал число 1955 відповідає Еріді, але підсумковий мінімум, очевидно, відіграє важливішу роль…

Пропустимо 3-го та 5-го Президентів – тема, яку слід розглянути пізніше.

Четвертий Президент, Віктор Янукович народився 9.07.1950 (9+7+1950=1966). Число його дати народження – 1966 (Плутон). Зведемо його до простого (1+9+6+6=31; 3+1=4). Підсумкове число – 4 (Місяць), що й пасує для 4-го Президента. Інша справа, що планети Плутон та Місяць – несумісні, тож і загальний код Януковича – дисгармонійний, до того ж Плутон – планета диктаторів. Все це впливало на характер його правління.

Шостий Президент, Володимир Зеленський народився 25.01.1978 (25+1+1978=1986). Число його дати народження – 1986 (Юпітер). Зведемо його до простого (1+9+8+6=33; 3+3=6). Підсумкове число – 6 (Юпітер), що й пасує для 6-го Президента.

Звичайно, може виникнути ситуація, коли серед основних претендентів може не виявитися таких, Підсумковий код Числа народження яких, відповідає порядковому номеру посади. Наприклад, 3-м Президентом могли бути Ющенко і Янукович, у жодного з яких Венера не проявлена у Числах народження та Підсумкових кодах. Але у Ющенка на загал у гороскопі Венера виявилася сильнішою – на це вказує і його схильність до бджолярства та живопису.

Третій Президент, Віктор Ющенко народився 23.02.1954 (23+2+1954=1979). Число його дати народження – 1979 (Еріда). Зведемо його до простого (1+9+7+9=26; 2+6=8). Підсумкове число – 8 (Уран). Віктор Ющенко намагався правити країною таким чином, як це пасувало б аж 8-му Президенту України. Але позаяк він був 3-м – це у нього погано виходило – все потрібно робити вчасно. Втім – Уран – планета революцій: Президент, який прийшов до влади внаслідок Революції Гідности – як її провідник, очевидно, і мав бути людиною «під Ураном».

Проте Уран, «помножений» на Еріду, із об’єктивними реаліями – не рахується. Еріда та Уран – планети несумісні. Тому Ющенко уявляв себе добрим реформатором, але, коли доходило до конкретних справ – не робилося й те, що легко могло бути зробленим за відповідних післямайданівських умов, наприклад – люстрація.

П’ятий Президент, Петро Порошенко народився 26.09.1965 (26+9+1965=2000). Число його дати народження – 2000 (Уран). Зведемо його до простого (2+0+0+0=20; 2+0=2). Підсумкове число – 2 (Меркурій). Порошенко прийшов до влади як «безальтернативний» кандидат, який у відповідних умовах не міг мати серйозної конкуренції, тому його невідповідність вимогам своєї місії, виражена у числах, – річ цілком нормальна. Підсумкове число – те ж саме, що й у Леоніда Кучми. У певному розумінні правління П. Порошенка є повторенням правління Л. Кучми – таке ж гнітюче для простого народу та «інакомислячих». Щоправда, порошенківські «плівки Мельниченка» – ще не оприлюднені, проте кажуть, що вони існують і чекають свого часу.

І все ж – прихід П. Порошенка до влади – річ не випадкова. Згадаймо, що він був 5-м Президентом (Марс). Природно, що на час його правління війна фактично не припинялася (Марс – планета війни). Символічно, що під час інавгурації Порошенка один із солдатів почесної варти впав, знепритомнівши, саме тоді, коли із ним порівнявся новоспечений керівник держави, який прямував до парадного входу.

Символічно й те, що п’ятірка – улюблене число Петра Порошенка. Згадаймо його 5-й телеканал, його спортивний клуб «5-й елемент», навіть колишню передачу на його телеканалі «5 копійок». Марс – явно фартова планета для цього політичного діяча. Принаймні – так було до того часу, коли ще не розкрилася справа Гладковських (Свинарчуків).

З Ураном (планета Числа дати народження) – у Порошенка, очевидно, – справи гірші. Жодну із реформ, проведених за його правління, успішною не назвеш, а деякі – можна назвати «антиуспішними».

Тепер можна повернутися до теми Зеленського, позаяк найбільше читача цікавить сьогодення, а не історія. Нинішній Президент, нагадаю, народився 25 січня – у той же день, що й інший талановитий комік – його тезка Висоцький. Проте Юпітер, який домінує у день народження Зеленського, вказує на те, що він міг би бути не поганим керівником – за умови набуття відповідного досвіду. Проте останнім часом стало помітним, що після виборів Ігор Коломойський відверто включився у політичну гру як людина, яка тримає у своїх руках «всі важелі». Зокрема, про це свідчать недавно проведені ним переговори із лідерами двох інших партій, які потрапили до парламенту – із Ю. Тимошенко та П. Порошенком. Результати цих переговорів – наскільки це відомо – були зовсім різними, але зараз мова про інше: про розподіл влади у таборі переможців. Цей розподіл змушує розглянути дату народження І. Коломойського. Народився він 13.02.1963. (13+2+1963=1978). Число його дати народження – 1978 (Плутон). Зведемо його до простого (1+9+7+8=25; 2+5=7). Підсумкове число – 7 (Сатурн).

Наступний Президент має бути 7-м. Водночас, як пише відомий блогер Бутусов, на переговорах із П. Порошенком І. Коломойський погодилися між собою у тому, що правління В. Зеленського має бути тимчасовим. Чи погодиться із цим Зеленський? Код його інавгурації має ті ж планети, що й код інавгурації Л. Кравчука (основний – Місяць, підсумковий – Плутон). Кравчук погодився на дострокові вибори…

Зважаючи на все сказане, виглядає цілком можливим, що Ігор Коломойський на наступних виборах спробує сам захопити «Сьому корону» – цьому багато що сприятиме, зокрема, й підсумковий код його народження. А, можливо, до перегонів долучиться ще й Рінат Ахмєтов, який народився 21.09.1966. (13+2+1963=1978). Число його дати народження – 1996 (Місяць). Зведемо його до простого (1+9+9+6=25; 2+5=7). Підсумкове число – 7 (Сатурн). Як бачимо, «нумерологічні» шанси – рівні в обох. Це не означає, що хтось із них обов’язково виграє наступні президентські вибори (наразі Ахметову це зовсім «не світить»), не означає й того, що вони обов’язково балотуватимуться «власноруч», але така загроза для України може виникнути і подолати її буде не легко, адже у гру включиться Петро Порошенко, який «відволікатиме на себе» голоси Західної України…

Пригадаймо сон головного героя в епілозі моєї повісті «Господар лісу», яка публікувалася у «Франковому краї» у грудні минулого року – якась небезпека на Україну чекає попереду – наразі все йде до того.

І ще одна деталь: код року народження Р. Ахмєтова (1966) збігається із Числом дати народження В. Януковича (1966). Прийшовши до влади, Янукович не став маріонеткою Ахметова, а вирішив пришвидшено перевершити його за статками. Код року народження В. Зеленського (1978) збігається із Числом дати народження І. Коломойського (1978). Чи не означає це, що Коломойський хоче всієї повноти влади, а Зеленський із цим не погоджується – чи не звідси і згадане рішення Коломойського (та Порошенка) про правління Зеленського як «перехідний етап»?

Віктор КИРІЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: