Чи розпочнеться нова епоха з 2020-го?

Чи розпочнеться нова епоха з 2020-го?

Чи розпочнеться нова епоха з 2020-го?

У 2015 році була написана книга «Планета, яку ще не відкрили астрономи». Через два роки – у липні 2017-го – її електронний варіант (https://www.twirpx.com/file/2288676/) з’явився в Інтернеті – в одній із електронних бібліотек, яка зафіксувала дату її появи. До речі, ще й зараз із цією книгою можна ознайомитися безкоштовно – зареєструвавшись на сайті відповідної електронної бібліотеки. З появою коронавіруса зміст цієї книги став актуальним, позаяк зміни, які чума ХХІ століття несе в суспільство, передбачені у ній автором.

Які ж це зміни? Занепад торгівлі, реклами, футболу, інших спортивних видовищ, інформаційних технологій. Зниження міграційних процесів. Підвищення ролі натурального господарства. Занепад матеріалізму як філософії. Підвищення соціальної ролі релігійних інституцій.

У згаданій електронній бібліотеці опублікована така анотація до книги: «У книзі наведені системні астрономічні та астрологічні докази існування невідомої науці планети, якій автор дає назву «Прометей», оскільки вона має астрологічний зв’язок із людським інтелектом. Цикли історії дослідником розглядаються як наслідок перебування Прометея в Знаках Зодіаку (повний орбітальний період цієї планети становить 3198 років). Історія й сучасність показані як обумовлені тимчасовими циклічними явищами, що дозволяє прогнозувати в загальних рисах характер найближчого майбутнього».

Тут же наводиться зміст праці: «Розділ І. Астрономічний фактор; Розділ ІІ. Астрологічний фактор; 1. Функція Прометея в астрології; 2. Вплив Прометея на розвиток інтелекту суспільства; 3. Значення Прометея в індивідуальних гороскопах».

Наводимо уривок із цієї книги, пропустивши у ньому опис відомих історичних подій та процесів:

«Прометей – у Близнятах

Перебування Прометея в Знаку Близнят припадає на 1756 – 2022 рр. Оскільки цей період є найбільш добре знайомим для читача – ми не будемо описувати його детально, обмежившись стислим викладом найбільш характерного.

Для кожного окремого індивіда і для цілих соціумів на перешкоді до осягнення єдності із Богом завжди стоять певні чинники, кожен із яких характерний для певного періоду перебування Прометея в певному Знаку. Найбільш суттєві із них – це егоїзм – характерний для Прометея в Овні (1224 – 1490), гедонізм – характерний для Прометея в Тільці (1490 – 1756) та атеїзм – характерний для Прометея в Близнятах. Разом ці три періоди налічують 796,5 років – достатній термін для того, щоб кризові явища в сфері духовності досягнули свого апогею, що, зрозуміло, має статися в кінці періоду Прометея в Близнятах. Саме в цю добу ми й живемо – до її закінчення залишається якихось сім років…

У Близнятах Знаком Найбільшої Сили є Меркурій – планета торгівлі (та ошуканства), спортивних ігор, обміну інформацією (без її аналізу) та дезінформації, короткочасних переміщень, зокрема, короткочасних подорожей. Знаком Відносної Сили для Близнят є Прометей, що сприяє рівню інтелекту народжених у відповідну добу – хоч і не в такій мірі, як перебування Прометея у Діві – його Знаку Найбільшої Сили.

Оскільки Близнята знаходяться в опозиції до Стрільця та його головного володаря – Юпітера – у добу перебування Прометея у Близнятах створюється найбільш сприятлива ситуація для невірства, атеїзму та скептичного ставлення до реалій позаматеріального світу.

Нагадаємо, що саме перебування Прометея у Стрільці виявилося найбільш сприятливим для розвою християнства, яке у відповідну добу досягнуло вершини в загальному рівні духовності. Отож, не є дивним, що саме в період перебування Прометея в протилежному Знаку – Близнятах – християнство переживає найбільшу зі своїх криз, а атеїзм поширився в суспільстві в неймовірних масштабах (якщо виходити із погляду минулих та майбутніх епох). Не в меншій мірі у сучасному світі розповсюджені секти, у вченні яких превалює намагання зробити релігію зручною для людини, позбавленою містики, традиції, та легкодоступною для низького розумового рівня» [Вказана праця, с. 72 – 73].

«Улюбленим видовищем доби Прометея в Близнятах (починаючи із кінця ХІХ ст.) стали спортивні ігри, особливо – футбол. Починаючи з ІІ пол. ХІХ ст. поступово було відновлено проведення Олімпійських ігор.

Завдяки розвитку ЗМІ, з’явилася можливість маніпулювати свідомістю широких мас населення. Величезної шкоди зазнають національні культури – їх було витіснено примітивним космополітичним замінником культури, призначеним для массового споживання. Глибока криза пластичних мистецтв та музики була зумовленою появою професійного мистецтвознавства та музикознавства. В обох випадках психологія «фахівця» спрацьовує таким чином, що він намагається звеличити саме ті твори, які залишають йому широкі можливості для різноманітних інтелектуальних спекуляцій та демонстрування власної переваги над «нефаховими» оцінювачами мистецтва…

Зрозуміло, що після 2022 р., коли Прометей вступить до Знаку Рака, увесь мистецький «крутий» модерн поступово потрапить на «смітник історії». Те ж саме станеться із атеїзмом та численними замінниками релігій, що існують у формі різноманітних сект. У зв’язку із появою очевидних тенденцій до відродження традиційного християнства в його національних варіантах, розпочнеться найбільш жорстоке в історії переслідування Церкви з боку світової влади. Але відповідний процес надовго зупинити не буде можливим – навіть ціною грандіозної руйнації сучасної цивілізації, зокрема, її матеріальної бази.

Отож, загальносвітові реформи суспільства, що будуть проводитися відповідно до тенденцій «доби Близнят» (у яку створюються їхні теоретичні напрацювання й яка залишиться на той час у минулому), виявляться катастрофічними для людства, а їхні «досягнення» будуть вкрай короткочасними.

Період перебування Прометея у Близнятах попереднього циклу закінчився 1164 року до н. е. Приблизно цей час збігається із занепадом Мікенської цивілізації (близько 1200 до н. е.) та появи у Греції Геометричного періоду, який часто історики називають «Темними віками». Так має бути й цього разу – в період Прометея у Знаку Рака сучасна цивілізація має зникнути і потягнути за собою у небуття кожного, хто вважатиме її найкращим

способом виживання людства.

Справа в тому, що Знак Рака пов’язаний насамперед із національними та сімейними вартостями, в чому він являє собою величезний контраст зі Знаком Близнят, який сприяє руйнуванню сім’ї та намагається нівелювати національні вартості універсальним засобом космополітизації суспільства. Саме тому перехід Прометея із Близнят – до Рака – не може відбуватися в еволюційному руслі, але обов’язково супроводжуватиметься кардинальними суспільними змінами» [с. 76 – 77].

До цього можу додати: коронавірус такі кардинальні зміни цілком здатний викликати.

Ймовірно, у розрахунку ефемерид цієї гіпотетичної планети, автор книги припустився неточності. За його підрахунками, планета-гігант, що знаходиться на периферії нашої Сонячної системи, в одному градусі перебуває близько дев’яти років. Тому й не дивно, що кардинальні цивілізаційні зміни, які вказують на закінчення доби Знаку Близнят, розпочалися на два роки раніше за прогнозоване – це вказує на похибку лише в кілька мінут. Для об’єкта, невидимого людському оку та астрономічним приладам – це й так дивовижний результат! А досягнути його авторові пощастило завдяки виявленню ним чіткого циклу історії тривалістю в 266 років. На його думку, ці історичні відрізки цілком гармонують із астрологічним традиційним характером Знаків Зодіаку – у їхній природній послідовності.

Цікаво, що автор цієї книги – з Дрогобиччини. Відкривати щось нове й доводити своє відкриття – йому не звикати. Читач, мабуть, пам’ятає, що на цю тему мені не раз доводилося писати на сторінках «Франкового краю», позаяк йдеться про Віктора Кирія. Але цього разу його відкриття стосується не стільки минулого, скільки майбутнього, яке почасти його вже підтвердило – різниця суттєва, адже майбутнє хвилює кожного з нас.

Любомир СІКОРА, голова ВГО «Бойківське етнологічне товариство»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: