БУДЬ ЧЕСНИМ! Політика

БУДЬ ЧЕСНИМ! Політика

«Незабудками пам’яті» вквітчали Україну діти

1933 рік – найчорніший час в історії України. І до сьогодні боляче ступати стежками жахливої трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю. Ніде у світі не зафіксовано голоду, подібного до того, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн. Навесні 1933 р. в Україні помирало 25 тисяч людей щодня, 1000 – щогодини, 17 – щохвилини. Всього жертвами голоду, за неповними даними, стало від 7 до 10 мільйонів осіб, з них 3 мільйони – діти.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не тільки для мільйонів загиблих, але й задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. Тому для вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 рр. у Волощанському НВК ІІ ст. уже стало доброю традицією проводити акцію « Незабудка пам’яті». Кожний учень і вчитель навчально-виховного комплексу прикріпили символічну квітку-незабудку, виготовлену власноруч, на панно карти України.

Захід підготувала і провела педагог-організатор Леся Ступницька.

Володимир ДУБОВИЙ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: