«Вшанування Чемпіонів»

«Вшанування Чемпіонів»

«Вшанування Чемпіонів»

 

Велике спортивне свято відбулося в селі Залокоть з нагоди вшанування чемпіона Дрогобиччини з футболу 2019 року. На місцевому стадіоні пройшла показова гра між юнацькою та дорослою командами, після якої відбулося нагородження та вшанування колективу, який перевершив всі сподівання й уперше через 35 років переміг у найпрестижніших змаганнях, ставши чемпіоном Дрогобиччини з футболу. Святкування плавно перейшло в народне гуляння з концертною програмою та танцями, яке завершилось при прожекторах, пізно вночі.

На урочистості прибув керуючий справами районної ради Михайло Гук, президент футбольного клубу, депутат райради Василь Панів, сільський голова Василь Куцик, виходець із села Залокоть, директор Краковецької школи Мирослав Кропивницький, керівник фан-клубу, багаторічний переможець обласних змагань з гирьового виду спорту Андрій Багрій та весь 12 гравець улюбленої команди – гірські вболівальники. Вручаючи заслужені нагороди, керівництво району та клубу пообіцяли всебічно сприяти та підтримувати футбольний колектив, який очолювали кращі гравці чемпіонату району — брати Дмитро та Роман Зубрицькі. Та зробити ще треба багато, щоб у мальовничому карпатському селі, їхня важка праця була належно оцінена, а молоде покоління залюбки могло реалізувати свої задатки на обласному та всеукраїнському рівнях. В історію села вписали свої імена Ігор Андруневчин, Сергій Даців Дмитро та Роман Зубрицькі, Василь Кекіс, Андрій Київ, Андрій Кривко, Микола Пагутяк, Ярослав та Василь Петегиричі, Андрій та Богдан Пигичко, Сергій Поліщак, Іван Страдомський, Петро та Михайло Смеречаки, Олег Соколов, Олег Савіков, Григорій Шемеляк, Тарас Юськів, Андрій Якубів, Михайло Янів, Степан Яцишин, Роман Андруневчин, Сергій Биків, Павло Осередчук, Михайло Гутник, Мирослав Кропивницький, Михайло Пріцак, Василь Куцик, Світлана та Степан Ридель, Андрій Багрій та інші.

Анна БАНЕВСЬКА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: