Відійшов у засвіти Іван Мізерник

Відійшов у засвіти Іван Мізерник

Відійшов у засвіти Іван Мізерник

 

6 вересня на 65-му році життя раптово помер Іван Дмитрович Мізерник.

Світлої пам’яті Іван Мізерник народився 16 січня 1955 року в с. Кам’яна Гора на Жовкіщині в селянській родині.

Після служби в армії вступив до Львівського сільськогосподарського інституту. Після його закінчення у 1980 році приїхав працювати на Дрогобиччину: спочатку – головним агрономом у Волощанському господарстві «Перше травня», згодом очолив Вороблевицьке господарство «Дружба».

Працював на посадах керівника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, заступника голови, у 2003—2005 роках – головою Дрогобицької райдержадміністрації. Кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Передкарпатської філії Академії аграрних наук України. Обирався депутатом Дрогобицької районної ради чотирьох скликань.

Був відомим і шанованим на Дрогобиччині, мудрою, доброю, життєрадісною, світлою, щирою, доброзичливою людиною, люблячим і турботливим сином, братом, чоловіком, батьком та дідусем. Онуки були його особливою гордістю та радістю. Мав багато друзів. Любив людей, землю, Україну.

Колективи Дрогобицьких райради й райдержадміністрації щиро співчувають родині, друзям, знайомим, усім, хто його знав, поважав та любив.

Вічна і світла пам’ять Вам і Царство Небесне, шановний Іване Дмитровичу!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: