Відданий справі України

Відданий справі України

Відданий справі України

 

Минає тридцять років відтоді, як члени Народного Руху України, не маючи нічого, окрім сили волі, мужности, наполегливости та переконань у своїй правоті, виходили на вулиці, проводили мітинги, пікетування та змушували колишню комуністичну владу робити те, що потрібно українському народу, бо спиралися на народ, на свободу думки й волю.

Далі була боротьба із злочинним кучмівським режимом, бандитським олігархатом, повалення влади Януковича та побудова демократичної соціально справедливої Національної Держави.

Рух об’єднувався. Рух завжди був єдиний й у перших рядах побудови Незалежної України.

Велику роль у цій боротьбі зіграв Дрогобицький Народний Рух України та її голова – Михайло Сікора. Це невтомний борець за Свободу та Волю Української держави. Пам’ятаю, як він полум’яно виступав на велелюдному мітингу в Дрогобичі на площі Ринок під час проведення Майдану Гідности, щоб скинути в небуття злочинний, проросійський, бандитський режим Януковича.

Як голова Дрогобицької районної ради, тобто перебуваючи на державній роботі, він сам активно організовував поїздки до Києва, допомагав грошима, одягом, продуктами із власної кишені. Після Майдану, не боячись, відкрито критикував правлячий режим Петра Порошенка, який очолив бандитські структури, сидячи на грошових потоках колишнього Президента Януковича.

Сьогодні, у час зневіри, окупації Криму, війни, яку організували прихвостні Януковича з допомогою психічнохворих московських завойовників, ми повинні бути мудрими та єдиними. Щоб перемогти, мусимо почати перетворення в Українській державі із себе. Кожен наш помисел чи дія має базуватися на українській національній традиції та моралі.

Сьогодні до влади повинні прийти такі лідери, як Михайло Сікора, а не зайди, які невідомо звідки з’являються або сидять на лікарських чи прикордонних грошових потоках.

Нам потрібний депутат, який захищав би інтереси ЛЮДИНИ, а не власний бізнес райпотребсоюзу!

Адже тепер вирішується доля і майбутнє кожного з нас: чи бути господарем на своїй Землі, чи підкоритися чужому порядку? Я жив при СРСР і знаю біль імперської зневаги до людини та нашої Батьківщини – УКРАЇНИ.

Українці завжди перемагали тоді, коли були згуртовані, коли довіряли один одному, коли підтримували та заступалися один за одного.

Тому я закликаю мешканців Франкового краю на виборах депутатів до Верховної Ради підтримати й проголосувати по 121 виборчому окрузі за Михайла Сікору! Він – професіонал, народний лідер Франкового краю, відданий син нашої прекрасної України!

Богдан БАШАК, депутат Дрогобицької міської ради першого демократичного скликання, поет, журналіст, член Української Гельсінської Спілки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: