Учителів вітайте, наші душі, мислі йуста!

Учителів вітайте, наші душі, мислі йуста!

Учителів вітайте, наші душі, мислі й уста!

 

Цього року День учителя у районному народному домі відзначили феєрично: блискучі пісенно-танцювальні номери, в’язанка віршованих вітань, щирі слова подяки від районної влади, численні грамоти за сумлінну педагогічну працю, інтегрований урок від учнівського парламенту «Учитель спокою не знає. Учитель завжди у тривозі».

Розпочалося свято із благословення голови комісії у справах молоді СДЄ УГКЦ отця Андрія Буня, який побажав учителям нових думок, творчих задумів і підходів до дітей.

Начальник відділу освіти Дрогобицької РДА Іван Стецко наголосив на високому покликанні педагогів, адже усі професії беруть початок від звичайного сільського вчителя. Відзначив Дрогобицький район як один із найкращих у виховній роботі. Побажав педагогам творчої наснаги, жертовної праці для свого народу, великого серця, достойних учнів…

Рясними на компліменти й вдячність були виступи керівництва району. Заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка був щедрим на компліменти, називаючи учителів джерелом, що насичує Українуінтелектом, добром, духовністю, жертовністю, мозковим центром нашої держави. У його зверненні прозвучали й нотки суму: нині через важке матеріальне становище чимало батьків виїхало за кордон, тому діти лягли на плечіпедагогів, які, попри всі негаразди, плекають у них тільки добрі чесноти, любов до Бога, Батьківщини.

Про юність згадав і перший заступник голови Дрогобицької РДА Руслан Щерба, насамперед про першу вчительку, що закарбувалася в пам’яті, та швидкоплинність прекрасних шкільних років.

Літературно-мистецькі композиції, які перепліталися з вітаннями та подяками, вражали емоційним наснаженням, душевною глибиною молодих талантів. Звучали поетичні привітальні рядки не лише для педагогів, методистів, а й для різних працівників відділу освіти.Захоплювали танці від уславлених колективів Дрогобиччини «Водограй», «Антарес», «Горянка». Фольклорне дійство із запальними коломийками подарували учні Новокропивницького НВК. Лунали задушевні пісні з уст Анни-Марії Іваночкоз Довгого, учениць Ясенице-Сільнянського, Модрицького, Попелівського НВКБогдани Горбачик, Ірини Приймак, Анни Матійцьо, Вероніки Мацигін.

Грамотамирайонної ради, райдержадміністрації, відділу освіти та книжковими дарунками було нагороджено найкращих учителів району, передусім тих, які відзначилися на рівні області.

Завершився святковий захід виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний».

 

Ірина МИХАЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: