Сцену України запалила дрогобичанка Ольга Баландюх

Сцену України запалила дрогобичанка Ольга Баландюх

Сцену України запалила дрогобичанка Ольга Баландюх

 

Торік 27 січня дрогобичани зачаровано оглядали картини молодої художниці Ольги Баландюх, яка народилася та навчалася у нашому краю. А 2 лютого 2020-го під час прем’єри третього випуску десятого сезону телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» незвичним голосом двадцятичотирирічної дівчини з міста Котермака захопилася вся Україна.

Недарма Ольга назвала «Простором» персональну виставку, що відбулася в Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» у 2019-му. Адже просторінь її творчості багатовимірна: вірш, музика, пісня, картина…Співочий талант дрогобичанки відзначила народна артистка, одна з тренерів «Голосу країни» Тіна Кароль, вибравши її до своєї команди на етапі «Сліпі прослуховування» («Вибір наосліп»): «Мої оплески Вашому дару! Ви маєте найрідкісніший тембр! Це наша перлина!» Ведуча Катерина Осадчатакож наголосила на унікальності дівчини: «На десятому «Голосі» з таким тембром титочно одна».

У талант-шоу «Голос країни» Ольга Баландюх бере участь удруге. Торік під час сліпих прослуховувань вона не пройшла. Її виступ показали в нарізці на 19 секунд, що посприяло творчій мистецькій кар’єрівиконавиці. Потап як тренер проєкту сказав тоді, що Ольга не зможе запалити сцену. Але цього року таки зробила це.Тренервизнав свою помилку. Після вдалого виступу підійшов до учасниці шоу й обійняв її на знак вибачення. Не лише альт Ольги захопив слухачів, а й емоційне виконання пісні «Rise like a phoenix» Кончіти Вурст. Ютуб рясніє схвальними відгуками дописувачів: «голос фантастичний»; «це рівень «Євробачення», «Греммі»; «мінімум топ-5 у турнірній таблиці»; «вона – потенційна переможниця цього сезону».

Народилася Ольга Баландюх у Дрогобичі в сім’ї відомого художника Ярослава Баландюха.Закінчила музичну школу (клас скрипки), а потім і Дрогобицький музичнийколедж імені Василя Барвінського (клас скрипки та вокалу).Професійну дорогу пов’язала з образотворчим мистецтвом. Нині навчається у Львівській національній академії мистецтв на факультеті дизайну середовища. Також пише музику та поезію.

Бажаємо Ользі Баландюх досягти музичної Говерли: буде це на талант-шоу чи на іншій мистецькій дорозі її життєвого простору – неважливо. Головне – талант дрогобичанки помітили майстри пісні.А це найбільша підмога на шляху до успіху.

 

Ірина МИХАЦЬ

1 коментар

  1. Слухали цілою родиною виступ Ольги — один з найсильніших та найпрофесійніших виступів на Голосі країни. Ми самі з Дрогобича, знайомі з її батьками: тато — художник зі Львова, мама — лікарка з Дрогобича; знаємо деяких вчителів-педагогів,в яких вона вчилась; знаємо, що вона вихована і різносторонньо обдарована дівчина, яка сама собі прокладає шлях, постійно працює над вдосконаленям. Бажаємо їй подальшого творчого зростання та успіхів! Хай шастить на добрих людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: