Онлайн-перемоги дрогобицьких спортсменів

Онлайн-перемоги дрогобицьких спортсменів

Онлайн-перемоги дрогобицьких спортсменів

 

Уперше в історії ушу офіційний чемпіонат Європи з ушу, у зв’язку із всесвітнім карантином, відбувся у режимі онлайн.Взяти участь у цих нестандартних змаганнях відгукнулось близько 25 країн Європи.

Україну на європейському чемпіонаті представляти і спортсмени з Дрогобича, які вибороли призові місця: Ірина Андибур – І місце; Максим Кузьмич – ІІ; Катерина Старінщак – ІІІ; Вікторія Волощак, Вікторія Тидаш, Сергій Овчаренко – IV.

Олег Кімакович та Володимир Куницький увійшли в десятку найкращих спортсменів цього чемпіонату.

Це вихованці відомого в Дрогобичі тренера Оксани Сотрихіної, президента федерації ушу Львівської області.

Як зазначають у секторі з питань спорту ДМР, враховуючи нестандартний та незвичний формат проведення міжнародних змагань та суддівства, наші дрогобичани у складі національної збірної команди показали досить високий рівень майстерності.

Переможцями Всеукраїнського турніру «Open Akro on-line competition» стали учні Дрогобицької ДЮСШ імені І. Боберського відділення спортивної акробатики.

Серед тринадцяти команд дрогобицькі акробати вибороли перше місце за найкращу відеороботу, отримавши медалі, дипломи та цінні подарунки.

ДЮСШ імені І. Боберськогодякуєорганізаторам, команді «Kyiv Acro» за сучасну та креативну ідею організації онлайн-змагань.Щиру подяку висловлюють батьки, тренери, їхні вихованці Дмитру Огньову за підтримку та значний внесок у розвиток спортивної молоді Дрогобиччини.А також компанії «West Art Studio» за цікаву й професійну відеороботу.

 

Петро ДУБРОВСЬКИЙ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: