Омелян Стасула «замкнув» президентську вертикаль Львівщини

Омелян Стасула «замкнув» президентську вертикаль Львівщини

Омелян Стасула «замкнув» президентську вертикаль Львівщини

 

Із призначенням Омеляна Стасули головою Дрогобицької РДА «обезголовлених» райдержадміністрацій на Львівщині вже нема. Пан Стасула став «замикаючим» у вищому рівні президентської вертикалі нашої області. Коли й він сформує свою команду, процес формування виконавчої гілки влади на Львівщині можна буде вважати завершеним.

Нагадаємо:розпорядження №162/2020-рп Про призначення О.Стасули головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області Президент України Володимир Зеленський підписав 28 лютого 2020 року. Це була п’ятниця – останній день робочого тижня та передостанній календарний день зими, про що нагадав сніг, створюючи своєрідну декорацію до цієї події.

Перший свій візит у ранзі голови РДА, ще не будучи офіційно представленим, Омелян Стасула здійснив у перший календарний день весни. І не куди-небудь, а в Бистрицю Гірську на запрошення свого колеги Миколи Гамзяка, депутата Дрогобицької райради від політичної партії «Укроп». До речі, пан Стасула також став районним депутатом від цієї партії й, очевидно, не міг відмовити своєму колегові відзначити день Запусти в його рідному селі разом із головою райради Михайлом Сікорою, міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським, селищним головою Східниці Іваном Піляком, майже половиною всього депутатського корпусу райради, представниками бізнесу та численними мешканцями села.

Коли у вівторок, 3 березня, в районному народному домі відбувалося представлення нового голови райдержадміністрації, стовпчик термометра несподівано піднявся до позначки 15 градусів, від зимових декорацій у день його призначення не залишилось і сліду, здавалось, якщо така погода триматиметься й надалі, все довкола позеленіє в перший же тиждень перебування Омеляна Стасули на посаді голови РДА. В залі був повний аншлаг. Слава Богу, рішення про заборону в Дрогобичі масових акцій через загрозу розповсюдження коронавірусу оприлюднили тільки наступного дня.

Представляв нового очільника району заступник голови ЛОДА Юрій Холод.«Це останній з призначених голів райдержадміністрацій на Львівщині, команда укомплектована, повна. Ми маємо командно працювати на благо області. На плечі нового голови РДА лягає величезна відповідальність за втілення реформ: децентралізації, медичної, освітньої, земельної. Бажаю новому керівнику багато та щиро працювати для мешканців цього чудового краю. Бажаю якісної співпраці зі всіма гілками влади, керівниками, структурами, громадськістю», — зазначив пан Холод.

Голова районної ради Михайло Сікора нагадав випадок, коли в час Революції Гідности Омелян Стасула виходив на вулицю з прапором, аби підкреслити, що не прогнеться під злочинну владу. Він побажав новопризначеному голові РДА залишатися таким же й надалі. М. Сікора пообіцяв О. Стасулі підтримку, якщо він працюватиме на благо районуразом з депутатським корпусом, сільськими головами, громадою Дрогобиччини. Водночас голова райрадиподякував за працю попереднім керівникам району, зокрема, першому заступнику голови райдержадміністрації Русланові Щербі.

Сам новийголова райдержадміністрації Омелян Стасула подякував у своєму виступі передовсім Президенту України Володимиру Зеленському та голові облдержадміністрації МаксимуКозицькому за високу довіру та запевнив, що відкритий до співпраці з депутатським корпусом, громадою та робитиме все від нього залежне, щоб Дрогобицький район змінювався на краще.

Після кількох запитань та відповідей представлення завершилося. А наступного дня на дворі знову засніжило. Верховна Рада України відправила у відставку уряд Гончарука та проголосувала за новий уряд…

Іван ШВЕД

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: