Не піддавайтеся паніці та будьте здоровими!

Не піддавайтеся паніці та будьте здоровими!

Не піддавайтеся паніці та будьте здоровими!

З 6 квітня до вже раніше введених карантинних заходів на території  України додались і додаткові обмежувальні заходи — набула чинності заборона Кабінету Міністрів на перебування у громадських місцях без масок чи респіраторів, без документів, на прогулянки у парках і скверах, на пересування групою більше двох осіб, а людей, старших за 60 років, уряд зобов’язав до самоізоляції на час карантину.

Однак не потрібно панікувати передчасно, адже заходи превентивного характеру. Україна —  це не Італія, Іспанія та США, де на всюстлувирує захворювання, іменоване COVID-19. Звичайно, в Україні кількість захворювань також бажає чекати кращого, та паніка – не найкращий вихід із наявної ситуації.

Введенні обмеження, це в ніякому разі не означає, що ситуація з зараженням коронавірусним захворюванням вийшла з-під контролю. Це заходи обережності, які зайвими не бувають.Адже ми, на щастя, одні з останніх на шляху поширення вірусу, тож маємо можливість діяти на випередження з урахуванням досвіду і помилок інших країн.

На сьогодні, наше основне завдання  - якомога більше сповільнити поширення вірусу в Україні, мінімізувати джерела вірусного ураження, кваліфіковано лікувати уражених громадян.І цим зараз варто займатися всім і кожному: від старшого в родині — до головного в країні. Найважливіша нашою зброєю в боротьбі з вірусом є усвідомлення кожною людиною правил дій в такій ситуації і максимальна соціальна ізоляція в ці дні.

Не потрібно хизуватися і сміятися, а мінімізувати контакти між людьми, дотримуватися гігієни, і тоді ми знизимо смертність від вірусу дуже серйозно. При найменших симптомах потрібно самоізолюватись і зв'язатися з медиками по телефону та пройти тестування.

Разом з тим, не варто забувати і про видимого ворога, який прагне обезсилити нашу державу як людський організм. Агресор, вдається до нових методів боротьби, намагаючись через сплив на людську свідомість, що у зв’язку з останніми подіями надзвичайно вразлива. Його мета – посіяти  паніку та посилити недовіру до діючої влади. За останній час наші правоохоронці виявили більше ста дописувачів, які були частиною інформаційної мережі, створеної російськими спецслужбами для посилення соціально-політичної напруги в країні.

В зв’язку з цим, у черговий раз звертаємося до громадян не довіряти інформації з неперевірених джерел і не поширювати її. Актуальні дані щодо поточної ситуації із розповсюдженням коронавірусу в Україні є на офіційних відомчих сторінках.

Не піддавайтеся паніці та будьте здоровими!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: