Мистецький шедевр – до ювілею

Мистецький шедевр – до ювілею

Мистецький шедевр – до ювілею

 

Попелівський НВК готується до ювілею. Українська хата, лелечине гніздо і лебеді, соняшники і калина та багато інших символів України у велетенському яскравому малюнку, який прикрашає актову залу школи.

Ідея розмалювати стіну належить заступнику директора з виховної роботи Вірі Тупичак. Ініціативу підтримав педагогічний колектив школи, за кошти яких і була втілена ця ідея. Підготовчі будівельні роботи виконав вчитель фізкультури Володимир Кулинич, допомагалиі завгосп, і техпрацівники школи.

А вже потім приступив до творіння справжній митець, з-під пензля якого з’явився шедевр. Мешканець нашого села й меценат нашої школи Богдан Бродяк щодня старанно виводив кожну деталь зображення, переймався і естетичним виглядом, і змістом малюнків.

«Малювати навчився сам. Люблю свою роботу і не намагаюся на цьому заробляти. Так виражаю свій внутрішній світ», – розповідає художник.

Дивовижна краса природи! Картина зачаровує неповторним виконанням і залишає незабутнє перше враження. Красива сцена, на якій виступатимуть діти та розвиватимуть свої таланти і здібності.

«Мені пощастило співпрацювати із цим дуже скромним, відкритим і талановитим автором багатьох полотен, які він подарував нашій школі»,– наголосила Віра Тупичак.

Дирекція школи, педагогічний та учнівський колективи висловлюють подяку пану Богданові за неймовірну роботу, невтомну працю та подарунки для нашої школи.

 

Попелівський НВК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: