Канадський уряд нагородив Тараса Багрія

Канадський уряд нагородив Тараса Багрія

Канадський уряд нагородив Тараса Багрія

 

Президент Конгресу українців Канади в місті Торонто Тарас Багрій, який є вихідцем із Дрогобиччини, отримав державну нагороду за видатну волонтерську роботу від генерал-губернатора Канади Джулі Пайєт.Про це інформує видання«Укрінформ».

Лідер українців у Канаді Тарас Багрій нагороджений медаллю волонтера генерал-губернатора Канади за значний та багатолітній внесок у розбудову громади в Канаді та за її межами на добровільних засадах.

У нагородному листі зазначено, що Тарас Багрій присвятив Конгресу українців Канади понад 18 років. Також він є членом Ради директорів Міжнародного фонду Івана Франка, який започаткував на Дрогобиччині проведення щорічної церемонії нагородження лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка у день народження Каменяра – 27 серпня.

З отриманням нагороди Багрій стане кавалером Ордену волонтерів, який вручається «за значний, тривалий і неоплачуваний внесок до громади у Канаді чи за кордоном».

Нагадаємо, що у січні 2016 року Тарас Багрій відвідав Дрогобиччину. Під час візиту відбулася робоча зустріч Президента Конгресу українців Канади з місцевим керівництвом. Було обговорено перспективу налагодження співпраці Дрогобиччини з канадськими інституціями та містами зокрема, а також питання щодо співпраці з канадськими інвесторами.

 

Володимир ДУБОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: