Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

 

13 грудня у Волі Якубовій відбулися урочистості з нагоди 129-х роковин від дня народження полковника армії УНР, голови проводу ОУН Андрія Мельника.

Засвідчити повагу до такої потужної історичної постаті прибули перші особи району, поважні гості зі Львова та інших міст Галичини.

Після спільної молитви за та покладання квітів перед учасниками церемонії виступили голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат Львівської облради Михайло Задорожний, голова Львівської міської організації спілки офіцерів України, підполковник, поет Роман Голубович, заступник провідника Львівської міської організації українських націоналістів Роман Кутний, голова Львівського обласного осередку НВР «Правий сектор» Тарас Бобанич, краєзнавець Роман Пастух, генеральний директор ГКК «Карпати» Лев Грицак.

Пан Грицак нагадав, що 21 листопада  в Трускавці у ГКК «Карпати» він ініціював проведення першої науково-практичної конференції, присвяченої Андрієві Мельнику, учасники якої звернулися до районної, обласної , Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з клопотанням про відзначення дня народження видатного борця за Незалежність на всеукраїнському рівні, а також проголошення 2020 року «Роком Андрія Мельника». Водночас конференція ініціювала створення музею Андрія Мельника та проведення Всеукраїнського фестивалю історичної пісні та поезії «Шабелина» на території відпочинкового комплексу «Слобода Раковець». Також правлінню НБУ запропонують випустити пам’ятну монету до дня народження славного сина України, перед Укрпоштою клопотатимуть про випуск конверта і ювілейної марки і, звісно, проситимуть уряд про виділення коштів на ремонт дороги та вуличне освітлення.

 На завершення урочистостей усі присутні виконали Марш українських націоналістів, а відтепер і української армії – «Зродились ми великої години».

Дмитро ФЕДАН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: