Герої не вмирають, поки їх пам’ятають

Герої не вмирають, поки їх пам’ятають

Герої не вмирають, поки їх пам’ятають

 

20 лютого біля Колони Свободи відбулося віче пам’яті українських Героїв, які шість років тому полягли на Київському Майдані, захищаючи гідність та свободу своєї держави. Панахиду за душі невинно убієнних відслужив священик-капелан о.Михайло Коліщак. Голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба поклали квіти до Колони Свободи.

Голова районної ради Михайло Сікора наголосив, що тепер розуміє, чому Мойсей сорок років водив ізраїльський народ пустелею, щоби завести в Землю Обітованну та чому нам ще належить блукати, допоки повністю не відірвемося від московської землі, дому неволі. Ми ще не повністю вичавили із себе рабів. А раби не ввійшли в Землю Обітованну і в нову Україну також не можуть увійти.

У своєму слові до учасників віча Руслан Щерба сказав: “Пам’ятаймо, що в Україні йде війна. Не забуваймо про це. В пам’ять про жертву Небесної Сотні, тих, хто загинув у війні на сході України, кожен з нас має докластися до того, щоб зберегти державу для прийдешніх поколінь. Україні бути! Україна буде вічно!”

Учасники художньої самодіяльності районного народного дому Ліля Щур та Мар’ян Харів присвятили пісню загиблим героям. Після спільного виконання Державного Гімну України ведучий віча Іван Сех запросив присутніх на посвячення меморіального стенду пам’яті Небесної Сотні, розміщеного у фойє районної ради.

 

Відділ організаційної роботи і комунікацій з громадськістю апарату ДРДА

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: