Золота осінь новокропивничан

Золота осінь новокропивничан

Золота осінь новокропивничан

 

Учні Новокропивницького НВК під керівництвом класних керівників Надії Василишин, Марти Шипін, Марії Максим’як, Ольги Савчин та вчителя фізкультури Андрія Ліщинського провели похід «Золота осінь» в осінній ліс.

Осінь – це чудова, замріяна, золота пора. Спостерігаєш природу в осінні дні й відчуваєш її урочисту красу. У нашому селі дуже багато красивих місць. Ми пішли на найкраще.

Учні були поділені на команди: Вересень, Жовтень, Листопад. Найперше розпалили невелике багаття для того, щоб приготувати смачні страви (юшку та картоплю з тушонкою, уху). Поки казанок грівся на багатті, ми зібралися біля вогнища й провели конкурси: декламували вірші, читали оповідання про осінь, заспівали пісню про дари осені, виготовляли прикраси з листочків та шишок, розгадували загадки та очищали картоплю, щоб шкуринка була найдовшою.

Наприкінці за всіма правилами ми загасили вогнище й прибрали сміття.

Учні разом із вчителями отримали масу позитивних емоцій. Переповнені враженнями і знаннями поверталися додому радісні та щасливі.

 

Надія ВАСИЛИШИН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: