За обласним – і всеукраїнське визнання Наталії Іваник

За обласним – і всеукраїнське визнання Наталії Іваник

За обласним – і всеукраїнське визнання Наталії Іваник

 

Cтудентка факультету початкової та мистецької освіти Дрогобицького педуніверситету імені Івана Франка Наталія Іваник ввійшла до четвірки переможцівтретього (всеукраїнського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, яких визнано найкращими середстудентів закладів вищої освіти (університети, академії, негуманітарний профіль).

Представницю Франкового краю, а заразом і вишу, що має також ім’я світоча української нації, нагородили дипломом першого ступеня разом із Анастасією Грушою з Національного медичного університету імені О. Богомольця, Ганною Корнієнко із Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Іллею Левченком із Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Як пише Інститут модернізації змісту освіти, за вісім років проведення одного з найпрестижніших міжнародних мовно-літературних конкурсів понад вісім мільйонів талановитих українських дітей і студентської молоді з різних куточків світу, де є українська діаспора – у Великій Британії, Іспанії, Польщі, США, Хорватії, Республіці Кореї, Молдові, Грузії, Канаді, Італії, Ірані, Німеччині та інших країнах, продемонстрували свої знання з рідної мови, майстерність у володінні художнім словом через призму багатої спадщини Тараса Шевченка. Відповідно до Указу Президента України, 39 найкращим учням і студентам із когорти переможців щорічно призначають стипендіюГлави держави.Мета конкурсу – вшанування творчого спадку Тараса Шевченка, виявлення обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови татрадицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Цього року майбутню плеяду митців художнього слова із значними здобутками на уславленому конкурсі поповнила й наша краянка – Наталія Іваник, яка, як ми вже писали, неодноразово була учасницею та призером різноманітних мовно-літературних конкурсів.Торік 17 листопада талановита студентка стала фіналісткою другого етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, що відбувся у Львові, та отримала диплом іподарункові книги та флешку. А вже в лютому 2019 року в тому ж місті Лева перемогла у третьому (всеукраїнському) етапі.За словами Наталії, конкурсантам дали завдання написати фрагмент сценарію фільму «У своїй хаті своя правда, і сила, і воля». Її роботі журі дало найкращу оцінку.

Наталія Іваник щиро дякує науковому керівнику – доценту кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Галині Філь, яка вміло шліфує талант молодої мисткині.

Нагородження переможців має відбутися в Каневі. Але про його перебіг та фрагмент сценарію Наталії Іваник – у наступних випусках газетах.

 

Ірина МИХАЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: