Ювілей Мирослава Дочинця відзначили в бібліотеках

Ювілей Мирослава Дочинця відзначили в бібліотеках

Ювілей Мирослава Дочинця відзначили в бібліотеках

 

Літературну годину «Дякую, Господи, за те, що було, так, як було» з нагоди 60-річчя від дня народження Мирослава Дочинця – українського письменника – провела бібліотекар села Почаєвичі Оксана Гуляка.

Бібліотекар ознайомила присутніх з творчістю письменника: «В Україні не знайдеться, мабуть, жодного письменника, чию творчість обговорюють так широко, як це роблять із книжками М. Дочинця. Яскраві особистості та їхні влучні сентенції рясніють у кожній книжці письменника, пробиваючи шлях до читачів різного віку та соціального статусу. Мирослав Дочинець – знаменитий український прозаїк, публіцист, філософ та журналіст. Він упевнено посідає провідне місце в списку найпопулярніших авторів сьогодення: лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. За плідну й самобутню творчу діяльність відзначений низкою літературних премій, зокрема трьома міжнародними, а також відзнакою «Золотий письменник України». Найбільшу популярність серед співвітчизників набула книга «Многії літа. Благії літа» – заповіти 104-річного карпатського мудреця Андрія Ворона, про те, як прожити довге, здорове та щасливе життя. Окрім книжок для дорослих, він пише і для дитячої аудиторії. Влучні вислови, яскраві образи та життєві мудрості – ось чим приваблюють книги Мирослава Дочинця».

До обговорення творчості письменника долучилися і активні читачі: Марта Змінчак, Мирон Гірчак, Оленка Гірчак тощо.

3 вересня в приміщенні бібліотеки-філії с. Солонсько відбувся перегляд літератури: «Наш сучасник – Мирослав Дочинець», присвячений 60-річчю від дня його народження. Завідувач Любов Гарайда наголосила, що книги Мирослава Дочинця стають бестселерами не тільки в Україні, а й за кордоном, позаяк письменник вміє показати читачеві живу людську душу у всій її красі та щирості. Його книги можуть зачепити за живе будь-якого читача, бо кожен у якомусь із героїв впізнає самого себе або до болю знайому ситуацію.

Користувачі бібліотеки, учні Солонської СЗШ Іван Чушак, Яна Чушак, Вероніка Кобельчук, Яна Шманьків та інші активно обговорювали творчу спадщину письменника та із захопленням ділилися враженням від прочитаного.

Іванна ЛЯХОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: