Вироби умілих рук – бориславській «Гармонії»

Вироби умілих рук – бориславській «Гармонії»

Вироби умілих рук – бориславській «Гармонії»

 

З ініціативи районного учнівського парламенту 10 грудня в методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької РДА та в приміщенні районноїбібліотеки відбулися майстер-класи з паперопластики та текстилю, у яких узяло участь 38дітей із Верхньодорожівської, Уличненської, Болехівської, Грушівської (І-ІІІ ст.), Доброгостівської, Долішньолужецької, Вороблевицької шкіл та Ролівського, Попелівського, Медвежанського, Урізького, Новокропивницького, Добрівлянського, Літинського, Нижньогаївського, Верхньогаївського, Залокотського навчально-виховних комплексів.

Керівники гуртків «Паперопластика», «Умілі руки» Будинку дитячої та юнацької творчості Віра Болоховецька та Леся Клонцак вміло та доступно пояснили всі етапи виготовлення «Ялинки», «Ангела», «Об’ємної зірки». Вони наголосили, що одним з актуальних завдань сучасної освіти є розвиток творчого, нестандартного просторового та логічного мислення і застосування його в практичній діяльності. Виготовляли ці чудові різдвяні вироби в техніці витинанки, оригамі, паперопластики та гофрування паперу.

Із захопленням милуємося такими різноманітними і яскравими ляльками. Якщо придивитися до всіх дитячих робіт, то можна відчути тепло, щирість душі, любов до ремесла, яке вони опанували.

Майстер-клас із текстилю, виготовлення ляльки-мотанки «Різдвяного Ангела» провела Марія Линів, керівник гуртка «Скриня-берегиня» Будинку дитячої та юнацької творчості. Лялька виконує функцію побутову, як іграшка, та сакральну, як оберіг.

Усі дитячі вироби подарують дітям із навчально-реабілітаційного центру «Гармонія», що у Бориславі.

 

Світлана КУШНІР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: