Він Україні виборював свободу і запалив визвольний буревій

Він Україні виборював свободу і запалив визвольний буревій

Він Україні виборював свободу і запалив визвольний буревій

 

24 грудня народився незламний творецьНезалежної України В’ячеслав Чорновіл. 82-гу річницю від дня його народження урочисто відзначили на Дрогобиччині.

У вівторок,24 грудня, мешканці Франкового краю традиційно зібралися у міській бібліотеці, яка має ім’я В’ячеслава Чорновола.

Спершу учасники заходу поклали квіти до пам’ятника відомому українському політикові, а потім у приміщенні бібліотеки відбувся показ фільму про події2000року, коли бібліотеці дали ім’я В’ячеслава Чорновола.

Щоб вшанувати пам’ять видатного українця, працівники Дрогобицької центральної районної бібліотеки організували тематичну полицю «Він Україні виборював свободу і запалив визвольний буревій…». Видання, що експонуються на полиці, знайомлять користувачів із біографією та життєвим шляхом однієї із знакових постатей новітньої української історії, особливостями його діяльності як організатора громадсько-політичного життя.

В’ячеслав Чорновіл був ініціатором проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 р. та Акта проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 р. Приклад його боротьби, яскравої життєвої позиції, самовідданості Україні є прикладом для інших, як слід боротися за Україну, українську мову, український суверенітет, українську цілісність та свої права.

 

Іванна ЛЯХОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: