Успіхи та виклики впровадження НУШ

Успіхи та виклики впровадження НУШ

Успіхи та виклики впровадження НУШ

Про це, зокрема, йшлося на нараді заступників директорів ізнавчально-виховної роботи, яка відбулася12 листопада на базі районного методичного кабінету за участюначальника відділу освіти Івана Стецка,методистіврайонного методичного кабінету.

Під час зустрічі йшлося і про нові підходи щодо організації методичної роботи в умовах НУШ, інструментарій оцінювання якості освіти, а також про атестацію педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році.

Начальник відділу освіти розпочав роботу наради з аналізу результатів успішності закладів освіти, якості та продуктивностінавчання школярів, організації роботи вчителів з обдарованою молоддю та контролю й керівництва з боку адміністрацій шкіл. Начальник також наголосив на тому, що новий закон «Про освіту» передбачає кадрову та фінансову автономію закладів освіти, але й нагадав, що відповідальність та свобода йдуть поруч.

Методист Ольга Лужецька не тільки подякувала заступникам директорів шкіл, у яких успішно приживаються та впроваджуються ідеї Нової української школи, а й детально спинилася на проблемах, які виникають в освітньому процесі: супротив змінам, небажання обмінюватися досвідом та аналізувати власну професійну діяльність. Звернула увагу присутніх на нову форму оцінювання учнів другого класу.

На важливості імплементації освітніх реформ, які впроваджуються зараз у школах у значних масштабах, наголосила Любов Маркович, завідувач методичного кабінету. Ключову роль тут відведено вчителям, від яких залежить успішність їх впровадження. В основі діяльності педагога сьогодні має бути його професійний інтерес та свідомий вибір особистого розвитку. За словами пані Любові, важливим є питання організації методичної роботи в закладах освіти. Адже головне завдання для адміністрації шкіл – це створити умови для вдосконалення професійної майстерності вчителя, його мотивація та підтримка в безперервному професійному розвитку, спільна відповідальність за якість освітнього процесу.

Працівники методичного кабінету Дарія Грицик детально розповіла про важливість проведення моніторингових досліджень з метою визначення рівня знань школярів, об’єктивності їх оцінювання, а Марія Драб – про основні вимоги щодо організації атестації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році.

 

Уляна ОВЧАРЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: