Учительська підмога – робототехніка

Учительська підмога – робототехніка

Учительська підмога – робототехніка

 

В освітньому процесі початкової школи можна використовувати як ефективний засіб робототехніку. Про це йшлося під час тренінгу «Використання STEM-підходу в освітньому процесі початкової школи: на прикладі робототехніки», що відбувся на факультеті початкової та мистецької освіти ДДПУ ім. І. Франка. Провели його доценти кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі О. Жигайло й О. Шаран.

Під час тренінгу викладачі робоклубу «Винахідник» Тетяна Іваник (студент другого (магістерського) рівня вищої освіти) та Марія Лагодич (випускниця факультету) продемонстрували можливості використання STEM-підходу в освітньому процесі початкової школи та в позашкільній діяльності на прикладі робототехніки. Студенти активно складали роботів, програмували їх та емоційно спостерігали за роботами в дії.

Слова подяки учасникам та організаторам висловила заступниця декана, доцент кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі Любов Білецька.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: