У новий рік – з позитивними показниками

У новий рік – з позитивними показниками

У новий рік – з позитивними показниками

 

28 грудня відбулася підсумкова нарада керівників шкіл, яку провів начальник відділу освіти Іван Стецко за участізаступникаголови райдержадміністрації Володимира Ханаса та голови Дрогобицької районноїорганізації профспілки працівників освіти й депутата Львівської обласної ради Ольги Грицик.

Начальник відділу доповів про підсумки соціально-економічного розвитку галузі освіти району за 2019 рік. Зокрема,йшлося про участь закладів освіти у проектах, використання бюджетних коштів на поточні та капітальні ремонти в закладах освіти протягом року. Іван Стецко наголосив на тому, що вдалося виконати всі соціальні та фінансові зобов’язання держави перед освітянами району, зауважив, що без тісної співпраці із органами місцевого самоврядування було б дуже важко створити необхідні умови для входження сільських шкіл у формат Нової української школи.

Ольга Грицик доповіла про виконання положень колективного договору між відділом освіти Дрогобицької РДА та районною організацію профспілки за 2019 рік.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас підсумував виконання основних завдань закладами освіти. Усе,чого досягли у 2019 році,– це результат злагодженої, конструктивної роботи. Також звернув увагу на те, що 2019 рік завершується з позитивними показниками бюджету.Протягом року було забезпечено належний баланс доходів і видатків, найголовнішим фінансовим підсумком є підготовка та прийняття районного бюджету на 2020 рік, у якому передбачено кошти на вирішення нагальних потреб закладів освіти району.

Приємною несподіванкою для освітян району був виступ учнів Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст. із композицією за мотивами Різдва та чудовими сучасними колядами. Школярі привітали присутніх зі святами.

На завершення наради керівники району подякували вихованцям, педагогам та дирекції Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст. за новорічні вітання під час наради та привітали учасників наради із Новим 2020 роком І Різдвом Христовим.

 

Любов МАРКОВИЧ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: