Це їй присвячено – Цариці всіх наук

Це їй присвячено – Цариці всіх наук

Це їй присвячено – Цариці всіх наук

 

2020—2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні, що допоможе привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх наших громадян. Про це заявила міністр освіти і науки Ганна Новосад 3 грудня під час презентації Національного та Міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018. У відділі освіти Дрогобицької РДА одразу почали готуватися до удосконалення вчителя-математика, особливо молодого педагога.

Було організовано засідання «Школи становлення молодого вчителя математики», що відбулося на базі методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації. Учителі з багаторічним стажем Валентина Хемич (Модрицький НВК І-ІІІ ст.) та Лідія Зараска (Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.) поділилися власним досвідом із питань проведення позакласної роботи з математики та методики розв’язування тестових завдань. Молоді педагоги обмінялися власними ідеями щодо поліпшення викладання математики в сучасній школі.

На завершення методист відділу освіти Марія Драб наголосила на основних напрямках роботи молодого вчителя: удосконалення уроку як основної форми організації навчальної діяльності; впровадження новітніх інформаційних технологій; підвищення фахового рівня, добір матеріалів із питань удосконалення форм і методів навчання й виховання.

 

Уляна ОВЧАРЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: