Трускавець готується до «Сурм звитяги»

Трускавець готується до «Сурм звитяги»

Трускавець готується до «Сурм звитяги»

 

Хоча загальноміське прослуховування фіналістів ХХ ювілейного фестивалю «Сурми звитяги» у Трускавці розпочнеться 14 жовтня, у навчальних закладах міста вже триває підготовка до фестивалю. Про це розповіла завідувач методичного кабінету відділу освіти Трускавецької міськради Інна Форемна.

За її словами, спочатку відбуваються прослуховування потенційних конкурсантів на рівні шкіл, яких у місті три, та Будинку учнівської творчості. Практика попередніх років свідчить, що до міського відбору зазвичай потрапляє 200-300 дітей.

Щодо міського відбору, то він, як і в попередні роки, пройде в Трускавецькому народному домі.Сам відбір триватиме три дні, а конкурсанти поділені на три категорії: читці поезії, діти, які займаються образотворчим мистецтвом, та співаки і музиканти – кожна з цих груп матиме під час міського відбору свій день, коли зможе показати свої таланти.

Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» відзначає свій ювілей – 20 років. Фестиваль розпочинається з конкурсів, які відбуваються на рівні шкіл та позашкільних закладів. У рамках фестивалю – низка конкурсів, зокрема на найкращу живописну композицію, графічну композицію, листівку, декоративно-тематичну композицію; конкурс на найкращу героїко-патріотичну хореографічну композицію; конкурс авторської пісні; художнє читання; літературно-музичні композиції.

Додаткова інформація про Фестиваль: 050-674-15-09 або syrcov@ukr.net (Олександр Сирцов).

 

 

Прес-служба ХХ Всеукраїнськогодитячо-юнацькогофестивалю патріотичного мистецтва«СУРМИ ЗВИТЯГИ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: