Свято молодіжного спорту

Свято молодіжного спорту

Свято молодіжного спорту

 

Для поширення ідей олімпійського руху, залучення молоді до занять спортом у школах району та Франковому виші було проведено заходи до Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня і Міжнародного дня студентського спорту.

Зокрема, у Сторонянській СЗШ І-ІІст. було чимало спортивних цікавинок.Розпочався тиждень із проведення флешмобу з винесенням олімпійської емблеми та синьо-жовтого прапора.Незабутнім було спортивне свято «Ми майбутні олімпійці» у 6 класі, яке провела вчитель Ірина Федишин, на якому юні спортсмени змагалися у швидкості, силі, спритності та витривалості. А також провели змагання з бігу, стрибків, метань та міні-футболу (5-9кл.). З учнями початкових класів було організовано «Веселі старти». Класні керівники ознайомили школярів з історією Олімпійських ігор, олімпійською символікою та досягненнями українських спортсменів на Олімпійських іграх.

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня студенти інституту фізичної культури і здоров’я провели спортивний флешмоб – виконали вправу «берпі» («burpee» – присідання руки на підлозі, перехід стрибком в упор лежачи, відтискання від підлоги, повернення стрибком у присідання, вистрибування з присіду вгору, вправа виконується 10 разів і більше).

Такі заходи покликані підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.

 

Іван БУЧКОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: