«Сурми звитяги»під знаком патріотизму

«Сурми звитяги»під знаком патріотизму

«Сурми звитяги»під знаком патріотизму

 

16 та 17 жовтня в Дрогобицькому районному народному доміосвітяни району провели ХХ ювілейний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги», який пройшов під знаком патріотизму, що знайшов своє втілення у піснях, віршах, авторській поезії, літературно-музичних, героїко-патріотичних хореографічних, декоративно-тематичних, живописних, графічних композиціях. У 2019 році виповнюється 110 роківіз дня народження Степана Бандери, 90 років створення Організації Українських Націоналістів (ОУН), тому ці теми були широко висвітлені в цьогорічному фестивалі.

Основні вимоги до учасників фестивалю: молодіжна форма, фаховість та модерна манера виконання, сучасне аранжування, використання сучасних музичних засобів, творчий підхід до розкриття пропонованої тематики твору, оригінальність, стильність, оптимізм, стилізовані сучасні костюми, дотримання вимог положення.

Фестиваль мав на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронті з російським агресором.

Оцінювало виступи учнів журі у складі провідних працівників відділів освіти, культури і туризму Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Організатори визначили переможців у номінаціях:

Солісти-вокалісти: перше місце – Надію Фаїк із Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст.; Вікторію Обух зі Снятинського НВК І-ІІ ст.; Дмитра Сабата зі Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.; Ірину Приймак із Модрицького НВК І-ІІІ ст.; Василину Хомин із Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст.;Вероніку Мацигін із Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст.; Оксану Мисак із Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст.; Анну-Марію Іваночко з Довжанського НВК І-ІІІ ст.; Надію Валінкевич із Залокотського НВК І-ІІ ст.; Ренату Дзюбенко із Солонської СЗШ І-ІІ ст.; Анну Блюмгарт з Урізького НВК І-ІІІ ст.

Дует: перше місце – Віолетту-Євгенію та Анну Стадник із Михайлевицької СЗШ І-ІІІ ст.; Вероніку Мацигін та Марію Матвіїшин із Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст.; Оксану Мисак та Василину Хомин із Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст.; Юлію Миго та Любов Стецяк із Підбузького НВК І-ІІІ ст.

Вокальний ансамбль: перше місце – вокальний колектив Дорожівської СЗШ І-ІІІ ст., вокальний колектив Підбузького НВК І-ІІІ ст.

Хоровий колектив: перше місце – хоровий колектив Волощанського НВК І-ІІ ст.; хоровий колектив «Сяйво» Лішнянського НВК І-ІІІ ст.

Художнє читання: перше місце – Яну Шманьків із Солонської СЗШ І-ІІ ст.; Наталію Фаїк із Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст.; Андрійців Тетяну зПопелівського НВК І-ІІІ ст.; Софію Сташків із Модрицького НВК І-ІІІ ст.; Марту Смутну з Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст.

Авторська поезія:перше місце – Вікторію Бутим із Довжанського НВК І-ІІІ ст.

Гумор: перше місце – Юрія Безика з Новокропивницького НВК І-ІІІ ст.

Літературно-музична композиція: перше місце – учнів Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.; учнів Грушівської СЗШ І-ІІІ ст.

Хореографія: перше місце – зразковий танцювальний колектив «Водограй» Підбузького НВК І-ІІІ ст.; вихованці БДЮТ «Антарес» на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст.; танцювальний колектив «Горянка» Довжанського НВК І-ІІІ ст.

Живописна композиція: перше місце – Вікторію Пушкар зі Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.; Надію Дем’яновську з Болехівської СЗШ І-ІІ ст.; Яну Свищ зі Старокропивницького НВК І-ІІ ст.; Вероніку Далявську з Медвежанського НВК І-ІІ ст.; Вікторію Гуняк з Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.; Христину Маланчук, БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст.; Вікторію Шпак, вихованку гуртка «Юний художник» на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст.

Графічна композиція: перше місце – Христину Баумкетнер із Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст.; Ангеліну Дудич із Грушівської СЗШ І-ІІІ ст.; Христину Бабій із Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Ангелину Луців, БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст.

Декоративно-тематична композиція: перше місце– вихованців гуртка БДЮТ «Художня вишивка» на базі Унятицького НВК І-ІІ ст.; Вікторію Германчак із Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Соломію Фурман, БДЮТ на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Христину Бабій із Підбузького НВК І-ІІІ ст.; Андріану Крису, БДЮТ на базі Унятицького НВК І-ІІ ст.

 

Ірина ЗУБРИЦЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: