Старшокласників-умільців відзначили в районі

Старшокласників-умільців відзначили в районі

Старшокласників-умільців відзначили в районі

 

Учні шкіл Дрогобицького району на олімпіаді з трудового навчання та технологій продемонстрували вищий клас майстерності. Перемогу цього року святкували старшокласники із Добрівлян, Доброгостова, Верхнього Дорожева та Нагуєвич.

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та технологій серед учнів 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Дрогобицького району за доброю традицією провели в стінах Дрогобицького університету 16 листопада на базі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Участь в олімпіаді взяли 44 учні: 19 учасників з обслуговуючих видів праці та 25 – із технічних видів праці.

Програма проведення олімпіади складалася з двох турів: теоретичного і практичного (виконання комплексної роботи). Теоретичний тур передбачав розв’язання учасниками тестових і творчих завдань, а комплексна робота поєднувала практичну діяльність із виконання творчого мініпроекту на тему: для дівчат – «Чохол для ножиць» (9 кл.) та «Декоративна наволочка на диванну подушку» (11 кл.); для хлопців – «Дитяча іграшка» (9 кл.) та «Підставка під гарячий посуд» (11 кл.).

Переможцями другого туру олімпіади з трудового навчання стали: з-поміж учнів 9-х класів – Ірина Захарія (Добрівлянський НВК) та Мар’ян Фарима (Доброгостівська СЗШ І-ІІІ ст.), а серед учнів 11-х класів – Валентина Криворука (Верхньодорожівська ЗСШ І-ІІІ ст.) та Богдан Галишин (Нагуєвицька ЗСШ І-ІІІ ст.).

Виконані учасниками вироби передали в заклади дошкільної освіти, а переможців нагородили грамотами та призами.

Вчителі отримали в подарунок посібники з трудового навчання і художніх ремесел, які підготували викладачі кафедри технологічної та професійної освіти університету. Володарі призових місць у лютому 2020 року захищатимуть честь освітян Дрогобиччини на обласному етапі олімпіади, що відбудеться у Львові.

У межах олімпіади науково-педагогічні працівники кафедри технологічної і професійної освіти провели методичний семінар для вчителів трудового навчання та технологій, а також здійснили профінформування старшокласників про умови вступу до Дрогобицького педагогічного університету.

 

Олег ФАРИМА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: