Різнобарв’я талантів «Калинового цвіту»

Різнобарв’я талантів «Калинового цвіту»

Різнобарв’я талантів «Калинового цвіту»

 

У районному народному домі відбувся конкурс-огляд «Калиновий цвіт» у рамках Всеукраїнського конкурсу самодіяльного мистецтва «Таланти твої, Україно!» Мета та завдання конкурсу – підвищити виконавську майстерність учнів, виявити і відзначити талановитих дітей та найкращі творчі колективи.

Конкурс проходив протягом двох днів, 4-5 травня, участь у якому взяли 524 учні з 42-х шкіл та Будинку дитячої та юнацької творчості. Спочатку свою майстерність показали учні основних шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІ ст., а другого дня на сцені районного народного дому виступали учні середніх шкіл та навчально-виховних комплексів І-ІІІ ст. й Будинку дитячої та юнацької творчості.

За перше місце грамотами відділу освіти Дрогобицької РДА нагородилив номінаціях:

«Соло»: Богдану Горбачик, 11р., Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ст., учитель – Мирон Пастернак; Вікторію Обух, 12 р., Снятинський НВК І-ІІ ст., учитель – Роман Волянський; Надію Валінкевич, 13 р., Залокотський НВК І-ІІ ст., учитель – Мар’ян Багрій; Божену Савку, 14р., Унятицький НВК І-ІІ ст., учитель – Євгенія Яворська; Анастасію Доскоцьку, 14 р., Болехівська СЗШ І-ІІ ст., учитель – Л. Федик;Ірину Приймак, 14 р., Модрицький НВК І-ІІІ ст., учитель – Роман Гринаш; Анну-Марію Іваночко, 14 р., Довжанський НВК І-ІІІ ст., учитель – Ірина Яворська; Олену Савчин, 14 р., Уличненська СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Мирон Якубів;Марту Мицько, 15 р., Попелівський НВК І-ІІІ ст., учитель – Василь Мацьків; Яну Климаш, 7р., Лішнянський НВК І-ІІІ ст., учитель – Людмила Багдай;Ірину Свіцу, 15р.,Урізький НВК І-ІІІ ст., учитель – Наталія Свіца; Василину Хомин, 16 р., Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.; учитель – Іван Шевців.

«Дует»:Діану Кухар, 13р., Михайла Боцика, 12 р., Уличненська СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Мирон Якубів; Марію Попович,10р., ВікторіюЛевицьку, 10р., Рихтицька СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Роман Волянський; Соломію Куцик, 16 р., Остапа Старосту, 15 р., Вороблевицька СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Галина Дудич.

«Тріо»:тріо «Мелодія» Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст., учитель – Ольга Кобельник.

«Вокальний ансамбль»:Волощанського НВК І-ІІ ст., учитель – Леся Мороз;Лішнянського НВК І-ІІІ ст., учитель – Дарія Яцик; «Нотки» Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. ім. Івана Боберського,учитель – Світлана Колодій; Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Марія Сколоздра; «Шкільні барви» Підбузького НВК І-ІІІ ст., учитель – Олена Кузів.

«Народний танець»:танцювальний колектив «Водограй» Підбузького НВК І-ІІІ ст., учитель – Марія Галатяк.

«Сучасний танець»:танцювальний колектив вихованців гуртка «Сучасного танцю «Антарес» БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст., керівник гуртка – Мар’яна Боб’як; танцювальний колектив Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Мар’яна Боб’як.

«Бальний танець»:танцювальний колектив Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст., учитель – Ольга Кобельник.

«Стилізований танець»:танцювальний колектив Попелівського НВК І-ІІІ ст., учитель – Леся Сосенко.

«Класичний танець»:танцювальний ансамбль «Горянка» Довжанського НВК І-ІІІ ст., учитель – Х.Зубрицька.

«Авторськапоезія»:Маріанну Павлюш, 15 р., Сторонянська СЗШ І-ІІ ст., учитель – О.Луців;Христину Матюшко,10 р., Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ст., учитель – Ольга Добринська.

«Художнє читання»:Андріану Крису, 8р., Унятицький НВК І-ІІ ст., учитель – Світлана Мазурчак;Юлію Лапатчак, 11р., Долішньолужецька СЗШ І-ІІ ст., учитель – Ольга Дрозд; Олесю Іванішів, 14р., Медвежанська СЗШ І-ІІ ст. ім. М.Біласа, учитель – Леся Гуняк; Яну Пилат,14р., СолонськаСЗШ І-ІІІ ст., учитель – Надія Зелінка;Софію Сташків, 16р., Модрицький НВК І-ІІІ ст., учитель – Наталія Грицик; Діану Зварич, 15 р., Меденицька СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Ірина Комар; Лілію Адам’як, 15р., Летнянський НВК І-ІІІ ст., учитель – Н.Козар.

«Гумор»:Ольгу Лаганяк, 15 р., Сторонянська СЗШ І-ІІІ ст., учитель – О.Луців.

«Літературно-музична композиція»:танцювальний ансамбль «Горянка» Довжанського НВК І-ІІІ ст., учитель – Х.Зубрицька; учнівський колектив Попелівського НВК І-ІІІ ст., учитель – Леся Панів; учнівський колектив «Берегиня» Грушівської СЗШ І-ІІІ ст., учителі – Анна Летнянчин, Галина Дудич, Ганна Андрухів.

«Фольклорно-етнографічна композиція»:учнівський колектив Новокропивницького НВК І-ІІІ ст., М.Левицька, Ірина Мидянка.

«Літературно-хореографічна композиція»:вихованців гуртків  «Акторська майстерність», «Лідерство – запорука успіху», «Вокальний спів» на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ст.; «Сучасного танцю «Антарес» на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст. Будинку дитячої та юнацької творчості, керівники гуртків – Оксана Янінович, Світлана Кушнір, Мирон Пастернак, Мар’яна Боб’як.

«Живописна композиція»:Вероніку Маланчук, 10 р., Болехівська СЗШ І-ІІ ст., учитель – Іванна Петруняк;Христину Маланчук, 11р., БДЮТ на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст., керівник гуртка – Іванна Петруняк;Яну Свищ, 12р., Старокропивницький НВК І-ІІ ст., учитель – Мар’яна Здендяк; Вероніку Щербан, 14р.,Урізький НВК І-ІІІ ст., учитель – Марія Пліш; Іванну Тупичак, 13 р., Опаківський НВК І-ІІІ ст., учитель – Лариса Ільницька; Марію Кублицьку, 10р., Летнянський НВК І-ІІІ ст., учитель – Світлана Мецан; Тетяну Буру, 11р., Добрівлянський НВК І-ІІІ ст., учитель – Оксана Фещак; Вікторію Штуку, 15р., Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІст., учитель – Наталія Лучка; Тетяну Пурій, 15р., Грушівська СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Тетяна Летнянчин; Ангеліну Коваль, 15 р., Модрицький НВК І-ІІІ ст., учитель – Тамара Олексин.

«Графічна композиція»:Христину Бабій, 16 р., вихованку арт-студії «Намисто» Підбузького НВК І-ІІІ ст., учитель – Марія Линів.

«Лялька-мотанка»:Олександру Шиканову, 13р., Анастасію Пурій, 13р., Літинський НВК І-ІІ ст.; Тетяну Січ, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» БДЮТ на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка – Галина Білинська;Вікторію Сушко, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» БДЮТ на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка – Галина Білинська.

«Вироби з бісеру»:Соломію Дробіняк, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» БДЮТ на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка – Галина Білинська;Рому Гарбіч, 10р., вихованку гуртка «Вироби з бісеру» БДЮТ на базі Меденицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка – Галина Білинська; Марту Вдовиченко, 13р., Меденицька СЗШ І-ІІІ ст., учитель – Галина Білинська.

«Художня вишивка»:Андріану Крису, 8р., Унятицький НВК І-ІІ ст., учитель – Світлана Мазурчак; Марту Крису, 12р., вихованку гуртка «Художня вишивка» БДЮТ на базіУнятицького НВК І-ІІ ст., керівник гуртка – Світлана Мазурчак.

«Декоративно-тематична композиція»:вихованців гуртка «Паперопластика» БДЮТ на базіЛішнянського НВК І-ІІІ ст. за колективну роботу «Квіти для мами», керівник гуртка –Віра Болоховецька; Софію Флюнт, 7р., вихованку гуртка «Паперопластика» БДЮТ на базіЛішнянського НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка – Віра Болоховецька; Миколу Іваха, 9р., вихованця гуртка «Паперопластика» БДЮТ на базіЛішнянського НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка – Віра Болоховецька;Василину Долинську, 10р., вихованку гуртка «Паперопластика» БДЮТ на базіМодрицького НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка – Леся Клонцак; Анну Дребот, 11р., Андріану Петрів, 11р., вихованців гуртка «Паперопластика» БДЮТ на базіМодрицького НВК І-ІІІ ст., керівник гуртка – Леся Клонцак; Марію Герман, 10р., Марію Красінську, 10р., Діану Савшак, 10р., вихованців гуртка «Умілі руки» Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст., керівник гуртка – Тетяна Баб’як; Надію Качмар, 14р., Новокропивницький НВК І-ІІІ ст., учитель – Марта Шипін; Павла Коцюбу,14р., Модрицький НВК І-ІІІ ст., учитель – Владислав Ковалик; Вікторію Ковчак, 7р., ЛішнянськийНВК І-ІІІ ст., вихованці гуртка «Історичний» Модрицького НВК І-ІІІ ст., учитель – Владислав Ковалик.

 

Ірина ЗУБРИЦЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: