Про українську інклюзію – бельгійським студентам

Про українську інклюзію – бельгійським студентам

Про українську інклюзію – бельгійським студентам

 

Завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Дрогобицького педуніверситету імені Івана Франка професор Тетяна Логвиненко разом із 46 колегами з університетів 12 країн світу провела лекційні заняття для бельгійських студентів, на яких ознайомила їх із досвідом запровадження інклюзивної освіти в нашій країні.

Така зустріч відбулася в межах Міжнародного інтеркультурного тижня «Глобально поєднані», який проходив на факультеті соціальної роботи університету прикладних наук ВІВЕС (м. Кортрійк, Бельгія).

Відбулися робочі зустрічі з погодження участі бельгійських викладачів у навчальній програмі «Інклюзивна освіта» для педагогів нашого регіону, обговорення планів подальшої трирічної співпраці в рамках нового міжнародного проекту Еразмус+ з бельгійськими колегами, представниками Данського університетського коледжу VIA та Католицького університету в Любліні (Польща).

Студенти виявили неабиякий інтерес до презентації нашого університету, яку разом із Тетяною Логвиненко здійснила бельгійська студентка Тіна Декрос, котра у березні – травні 2019 року успішно працювала під керівництвом доцента Ігоря Гриника над виконанням проекту з соціальної педагогіки.

Отже, міжнародна співпраця має гарні перспективи і чіткий трирічний план на майбутнє. Першим етапом його реалізації в наступному 2020 році буде скерування студентів спеціальності «Соціальна робота/соціальна педагогіка» на семестрове навчання в університет ВІВЕС, приїзд групи бельгійських, данських і польських студентів на факультет для спільного навчання з використання артпедагогіки та арттерапії в умовах інклюзивного навчання та проведення навчального семінару «Інклюзивна освіта» за участі закордонних партнерів із Бельгії та Румунії для педагогів на базі відділення післядипломної освіти.

 

Ірина СЕМКІВ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: