Повернути Івана Франка до столиці!

Повернути Івана Франка до столиці!

Повернути Івана Франка до столиці!

 

Країна Франкіана для дорослих і малих – саме під таким гаслом уперше у Києві планують провести широкоформатний фестиваль, присвячений пам’яті Івана Франка, який популяризуватиме культурно-мистецький, туристичний, рекреаційний потенціали Дрогобиччини.

Фестиваль «Країна Франкіана» відбудеться 25-26 травня у межах святкування Днів Києва. Локацією для проведення заходу обрано площу Івана Франка.

Упродовж двох днів від 12.00 до 19.00 відбуватимуться концертні виступи, виставки, продаж сувенірної продукції, частування стравами української кухні, функціонуватиме дитячий майданчик, лабіринт, проводитимуться квести та ігри. У межах заходу буде нагороджено переможців Всеукраїнського учнівського конкурсу «Стежками Каменяра».

Саме таку концепцію заходу у п’ятницю, 10 травня, у приміщенні Дрогобицької міської ради представив представникам місцевого самоврядування та закладів культури й мистецтва Ігор Курус – директор Міжнародного фонду Івана Франка.

«Проведення «Країни Франкіани» у Києві – перший крок, щоб повернути Івана Франка до столиці України. Цей фестиваль має стати традиційним і відбуватися щорічно в дні пам’яті нашого великого земляка»,– наголосив пан Курус, який також закликав місцевих підприємців та художні колективи до участі у формуванні святкової програми.

 

Прес-служба ДМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: