Пошанівок Кирила Трильовського

Пошанівок Кирила Трильовського

Пошанівок Кирила Трильовського

 

На Львівщині, зокрема й у Франковому краю, відбулися урочистості з нагоди  155-річчя від дня народження відомого громадського та політичного діяча Прикарпаття Кирила Трильовського.

6 травня у Львівському палаці мистецтв організували церемонію погашення художнього маркованого конверта,  а також презентували відеоролик про Кирила Трильовського.Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський: «Кирило Трильовський був одним з активних учасників відродження та популяризації української спадщини, який звертав увагу друзів, що ми українці – сильна нація, яка має потужне коріння. Сьогодні Україна захищає свою територіальну цілісність, і важливо наслідувати приклад  героїв минулих років та сучасних,  бо від нас залежить, у якій країні житимемо».

Також у межах заходу прозвучали стрілецькі пісні у виконанні заслуженої академічної капели України «Трембіта» та інших виконавців.

Вшановуючи пам’ять Кирила Трильовського, працівники бібліотеки та Народного дому села Грушів-Старе провели 8 травня історичну годину «Де сила, там воля витає». Завідувач бібліотеки- філії Світлана Летнянчин ознайомила присутніх із цікавими сторінками біографії відомого публіциста, адвоката, батька Галицької Січі: «Історія України... Забуті імена, викреслені з пам’яті цілі сторінки, зруйновані могили, поламані хрести, понищені церкви. Нашим обов’язком є зберегти цю пам’ять і передати її нашим нащадкам, адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього».

 

Уляна ОВЧАРЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: