Пошанівок героїчного чину Бандери

Пошанівок героїчного чину Бандери

Пошанівок героїчного чину Бандери

 

Степан Бандера – герой, людина-легенда, видатний політичний діяч українського національно-визвольного руху, організатор нашого народудо боротьби проти комунізму та фашизму, натхненник націоналізму…

Так красномовно про Степана Бандеру з нагоди відзначення 111-ї річниці від дня його народження говорили під час заходів, організованих у бібліотеках, народних домах району. Закріпили доповідачі відомості про героїв минувшини переглядом кінострічок.

3 січня в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці присутні переглянули український художній фільм-драму кінорежисера Олеся Янчука «Атентат. Осіннє вбивство в Мюнхені». Кінострічка охоплює період від 1947 року, коли рейдові загони УПА з боями проривалися за кордон, і до осені 1959-го, коли в Мюнхені від руки агента КДБ Богдана Сташинського загинув Степан Бандера.

У бібліотеці Уличного захід із вшанування пам’яті великого сина України розпочавучитель історії, голова ГО «Маю права» Володимир Савчин. У промові він наголосив, що історія України завжди була героїчною завдяки таким особистостям, як Степан Бандера.Але ми повинні знати й пам’ятати й про інші постаті учасників визвольного руху. Саме тому присутні мали змогу переглянути патріотичний документально-художній фільм «Незламні» про чин членів ОУН Василя Біласа та Дмитра Данилишина.

 

Іванна ЛЯХОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: