Освітянська нарада: плюси, проблеми, плани

Освітянська нарада: плюси, проблеми, плани

Освітянська нарада: плюси, проблеми, плани

 

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Дрогобицького району під головуванням начальника відділу освіти Івана Стецка, у якій узяли участь голова районної організації профспілки працівників освіти, депутат обласної ради Ольга Грицик та Володимир Ханас, заступник голови райдержадміністрації з питань освіти і культури.

За словами начальника відділу освіти Івана Стецка, основними пріоритетами освіти району в минулому навчальному році були: реалізація Програми розвитку освітньої галузі Дрогобицького району на 2017—2020 рр.; реалізація програми «Нова українська школа»; організація роботи з обдарованими дітьми; професійний розвиток педагогічних кадрів; реалізація плану заходів відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді району для підвищення рівня патріотизму молодого покоління.

Пан Стецко такожспинився на основних завданнях освіти в системі реалізації концептуальних засад Нової української школи на наступний рік.

Ярослав Куцик, головний спеціаліст відділу освіти, доповів про перебіг проведеної напередодні перевірки, стан готовності закладів освіти до нового навчального року, забезпечення належного санітарного благополуччя та протипожежного захисту у школах району.

Методист відділу освіти Дарія Грицик зосередилася на питаннях формування мережі закладів освіти району та наповненні 1-х,10-х класів у 2019—2020 навчальному році.

Не обійшлося, безперечно, і без обговорення проблемних питань. Відділ освіти провів заходи щодо призупинення діяльності Підмонастирецької СЗШ І ступеня. Начальник відділу освіти підкреслив проблему наповнюваності випускних класів ЗЗСО І-ІІІ ступенів та наголосив на необхідності проведення заходів щодо оптимізації мережі в наступному році.

Про підсумки проведення ДПА/ЗНО-2019 в 11-х класах доповіла завідувач методичного кабінету Любов Маркович. Вона проаналізувала результати випускників ЗЗСО І-ІІІ ступенів, звернула увагу присутніх на рейтинг шкіл за наслідками результатів ДПА/ЗНО. Після чого ознайомила керівників закладів із методичними рекомендаціями щодо організації освітнього процесу в новому навчальному році.

Голова районної організації профспілки працівників освіти, депутат обласної ради Ольга Грицик наголосила на необхідності подальшого розвитку освітньої галузі Дрогобиччини, відповідальності кожного керівника школи та педагога за стан справ у закладі освіти, адже відділ освіти повністю виконав усі зобов’язання перед освітянами: вчасна виплата заробітної плати, щорічної грошової винагороди та оздоровчих. У випадках реорганізації навчальних закладів слід дотримуватися чинного законодавства про працю та забезпечення працівників роботою.

Підсумовуючи роботу наради відділу освіти, Володимир Ханас вказав працівникам відділу освіти, що варто звернути більше уваги на організацію заходів, які допомагали б як вчителям, так і учням підтягнути слабкі місця та заповнити прогалини при підготовці до ЗНО, проаналізував фінансово-господарські питання діяльності шкіл району та шляхи вирішення проблемних питань на початку нового навчального року.

Уляна ОВЧАРЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: