Олімпіадні здобутки студентів Франкового вишу

Олімпіадні здобутки студентів Франкового вишу

Олімпіадні здобутки студентів Франкового вишу

 

Відбувся перший етап всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей «Початкова освіта»,«Хореографія»,«Дошкільна освіта».

25 лютого на факультеті початкової та мистецької освіти Дрогобицького педуніверситету імені Івана Франка проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», у якому взяли участь студенти четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня та першого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.Учасники виконували тестові завдання закритої та відкритої форм із педагогіки та фахових методик початкової школи: української мови та літературного читання, математики і природознавства. Студентам було також запропоновано скласти фрагмент уроку (на етапі вивчення нового матеріалу) з української мови, математики, природознавства, трудового навчання, музики та образотворчого мистецтва (за вибором).Журі визначило переможців: Світлана Малик (ПОО-43Б) – І місце; Ірина Лудин (ПОА-41Б) – ІІ місце; Ганна Дикун (ПОІ-14М) – ІІІ місце.До участі вдругому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», що відбудеться 7-10 квітня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, журі рекомендувало Світлану Малик та Ірину Лудин, які виявили ґрунтовні знання і продемонстрували достойний рівень професійної підготовки.

26 лютого на факультеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», у якому взяли участь студенти ІІ – ІV курсів першого (бакалаврського) рівня та І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.Журі визначило переможців: Василь Городицький (Х-18М) та Марта Мусійчук (ХХК-46Б) – І місце; Анна Коліда (ПОХ-44Б) – ІІ місце; Наталія Рузяк (Х-18М) – ІІІ місце.Для участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», який відбудеться 22-25 квітня в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Ушинського, журі рекомендувало Василя Городицького та Марту Мусійчук, які продемонстрували належний рівень хореографічного виконавства та хореографічно-постановочної діяльності.

27 лютого на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта».У першому турі олімпіади – теоретичному – учасники виконували тестові завдання з дисципліни «Педагогіка дошкільна» та фахових методик. У другому – складали розгорнуті плани-конспекти занять для дітей дошкільного віку та демонстрували їх фрагменти. Насамкінець майбутні вихователі давали відповіді на непередбачувані відеозапитання старших дошкільників.Під час проведення олімпіади панувала атмосфера творчості, зацікавленості майбутньою професійною діяльністю. Студенти демонстрували креативність, неординарність у представлених фрагментах занять та у відповідях на запитання дошкільників.Серед переможців журі визначило: Олену Курник (ДО-14Б) та Мар’яну Лехновську (ДО-14Б) – І місце; Маріанну Міцкій (ДО-33Б) та Галину Рішко (ДО-44Б) – ІІ місце; Наталію Пасемко (ДО–33Б) та Софію Даниляк (ДО-33Б) – ІІІ місце.Для участі у другому етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбудеться у травні в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, журі рекомендувало Олену Курник (ДО-14Б) та Мар’яну Лехновську (ДО-14Б).

 

Леся ІВАНОЧКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: