НУШ – творча та інтерактивна

НУШ – творча та інтерактивна

НУШ – творча та інтерактивна

 

26 листопада на факультеті початкової та мистецької освіти з ініціативи кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі ДДПУ імені Івана Франкавідбувся тренінг «Творчі та інтерактивні вправи на уроках української мови в Новій українській школі (1 – 2 класи)». Тренінг провели наші краяни: Леся Гизюк – учитель вищої категорії, учитель-методист ліцею №4 імені Лесі Українки м. Дрогобича; Світлана Самойлик – учитель вищої категорії, старший учитель цього ж ліцею.

Учителі-практики поділилися зі студентами та викладачами факультету багатим педагогічним досвідом, творчими доробками, розкрили сутність інноваційної педагогічної технології «Щоденні 5», яку успішно використовують в освітньому процесі в умовах Нової української школи.

Під час тренінгу майбутні педагоги активно залучалися до конструктивного діалогу, до виконання завдань, запропонованих ведучими.

На завершення заходу завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі професор Марія Федурко наголосила на важливості роботи вчителя початкової школи загалом і в умовах Нової української школи особливо, подякувала вчителям – Лесі Гизюк та Світлані Самойлик, всім присутнім за змістовну й цікаву співпрацю.

 

Марія БРИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: