Напрочуд красиве «Диво»

Напрочуд красиве «Диво»

Напрочуд красиве «Диво»

 

Недарма заклад дошкільної освіти «Диво» в Уличному так назвали. Молоді села вдалося за два місяці зреалізувати справжнісіньке диво для малечі садочка. Групові приміщення зустрінуть діточок не лише звичними меблями, а й майстерно розмальованими стінами.

Великий внесок у розмальовування закладу, за словами директорки Наталії Братковської, зробила односельчанка Соломія Сирватка, студентка першого курсу Львівської політехніки. «Вона і справді людина з великим серцем, – характеризує молоду мисткиню пані Наталія. – Господь дарував їй великий талант, вклав у руки пензля, а вона з натхненням наповнила наш садочок яскравими дитячими малюнками».

Соломія не вперше малює для рідного села та заради громадських потреб. Ще одне мистецьке диво дівчина витворила золотими руками та чуйним серцем, розмалювавши автобусну зупинку в Уличному.У шкільні роки мала свій зорепад нагород: перше місце – в обласному новорічно-різдвяному конкурсі-виставці «Новорічна композиція», друге – в обласному конкурсі-виставці дитячого малюнка та плаката «Їх було лише 300». Крім того, Соломія Сирватка – багаторазовий призер районних конкурсів «Сурми звитяги» в номінаціях «Графічна композиція» та «Живопис». Нині навчається у Львівській політехніці, здобуває фах архітектора, але й далі невтомно творить добрі діла на волонтерських засадах.

Наталія Братковська за поміччю звернулася саме до Соломії й була приємноздивована: молода художниця та її помічниці Тетяна Кривда, Іванна Михайлюк, Мар’яна Кушнір розмалювали увесь садок за два місяці.

Соломія Сирватка отримала подяку за красиві малюнки та естетичне оздоблення, наполегливість та відповідальність у роботі від адміністрації ЗДО й виконкому Уличненської сільської ради. «Радію, що маємо таку небайдужу, патріотичну та дуже талановиту молодь, – висловлює захоплення пані Наталія. – Разом із нею ми зробили «Диво»напрочуд красивим».

 

Ірина МИХАЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: