На часі – гуманна педагогіка

На часі – гуманна педагогіка

На часі – гуманна педагогіка

 

Заступник директора з виховної роботи Попелівського НВК Віра Тупичак узяла участь у V Фестивалі гуманної педагогіки у Львові.

День розпочався із неймовірної екскурсії пам’ятками архітектури Львова. Продовжився за чашкою ароматної кави в кав’ярні «Копальня кави», де відбулася панельна дискусія «Шляхетна людина: відроджуємо в Україні». І на завершення... «Я – «важка дитина!» І що, мене – в смітник вашої педагогіки?» – Львівська обласна універсальна наукова бібліотека.

Неймовірно цікаво і захоплююче, адже на фестиваль з’їхалися педагоги з усіх куточків України!

Мета фестивалю: осмислення патріотизму як духовної якості особистості, що через власне моральне і духовне вдосконалення стає активним членом суспільства та будівничим України; напрацювання моделі дієвого сучасного виховання на засадах духовного гуманізму, яка об’єднуватиме народ попри етнічні, політичні, релігійні чи інші відмінності; обмін кращими напрацюваннями в царині національного виховання.

 

Уляна ОВЧАРЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: