Козачата під покровительством Шевченка

Козачата під покровительством Шевченка

Козачата під покровительством Шевченка

 

Ми звертаємося до історії нашого краю, до славетних козацьких часів. І, заглядаючи у сиву давнину, хочемо краплину історії перенести в наше сьогодення.

З метою сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, а також вихованню у дітей любові до України, бажання завжди стати на її захист, повагу до національних традицій у Волощанському НВК І-ІІ ступенів уже багато років успішно діє дитяча організація – Шкільна Козацька Республіка імені Петра Сагайдачного. До її складу входять козацькі братства учнів 5–9 класів.

Кожне братство має своє ім’я, гасло, примовку, пісню. У класних кабінетах оформлено кутки відповідних братств, ведеться літопис корисних справ, зібрано матеріали про назву братства. На чолі загальношкільного братства – Велика Козацька Рада, яку очолює отаман, керує кожним братством кошовий.

Уже стало традицією учнів п’ятого класу в першому семестрі урочисто посвячувати в козачата. На святі були присутні учні НВК, батьки, вчителі. Молоді козачата-п’ятикласники взяли собі ім’я видатного українського поета, генія українського народу – Тараса Шевченка.

Привітав молодих козачат директор Волощанського НВК І-ІІ ступенів Орест Луцик.

Посвяту організувала і провела Леся Мороз – класний керівник п’ятого класу.

 

Леся СТУПНИЦЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: