Історичний факультет презентує унікальний інформаційний стенд

Історичний факультет презентує унікальний інформаційний стенд

Історичний факультет презентує унікальний інформаційний стенд

 

13 лютого в корпусі теперішнього історичного факультету Дрогобицького педуніверситету імені Івана Франка встановлено стенд про історію палацу-будинку Ґартенберґів, куди викладацько-студентський колектив повернувся в жовтні 2019 року.

Стенд виготовлено на основі сучасних технологій, він містить унікальну інформацію, якої не має жодна історична будівля давнього Дрогобича. Тривалий час завзято досліджував та збирав інформацію про палац декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко.

На фасаді будівлі розміщено інформаційну таблицю. Науковці історичного факультету й надалі продовжують роботу над перетворенням свого корпусу в об’єкт туристики та екскурсій Дрогобича. Крім того, вони обладнали вступну версію музейної експозиції Науково-дослідної лабораторії археології та краєзнавства факультету.

До пошукової роботи та облаштування експозицій долучилися студенти історичного факультету.

Висловлюємо вдячність за допомогу в добиранні матеріалів краєзнавцям Н. Петрушак, А. Задерецькому, Л. Хомич та О. Стецюку.

Історичний факультет гостинно запрошує всіх на екскурсії.

 

Мар’яна СТЕФАНІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: