І проросте зерно…

І проросте зерно…

І проросте зерно…

 

Так назвав свою третю збірку член Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини», лікар за фахом, а за покликом серця та велінням душі поет – Петро Волошанівський.

У бібліотеці-філії с. Бистриця відбулася презентація цієї нової збірки поезії автора. Дві попередні збірки «Любов в серці – зелений рай» та «Все починається з любові» полюбились читачам, а в бібліотеці знайшли своє місце на полиці «Літературна палітра краю».

Кожен вірш, що увійшов до нової книжки Петра Волошанівського, – це маленька й реалістична картинка наших швидкоплинних буднів. І поет намагається їх зупинити, закарбувати у ліричному слові та таким способом зберегти для наступних поколінь.

Виходець із села, людина великого серця, меценат Петро Волошанівський ознайомив читачів із своєю творчістю, а потім плавно перевів розмову в дружній і невимушений діалог.

На закінчення автор подарував кожному читачеві свою збірку з автографом, а тематична полиця бібліотеки поповнилася новою книжкою. Бібліотекар Галина Ікало подякувала автору за цікаву зустріч і побажала, щоб четверта збірка не забарилася.

ДЦРБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: