Гідна зміна козацької України

Гідна зміна козацької України

Гідна зміна козацької України

 

11 жовтня учні Урізького НВК зібралися, щоб переконатися, що ми є нащадками славного козацького роду, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – «вільних козаків».

З цієї нагоди педагог-організатор Галина Лазор організувала учнівські колективи Урізького навчально-виховного комплексу для проведення «Козацьких забав».

Після уроків на шкільному подвір’ї відбулися конкурси «Строю і пісні» (посвята учнів 5-го класу в козачата), «Перетягування каната», «Приготування обіду» (найсмачніша гречана каша), «Втеча з полону», «Мій коник». Також учні взяли участь у вікторині «Козаки – герої сьогодення» та визначались у номінаціях «Найсильніший козак та козачка», «Кмітлива господиня». Вихованці облаштували свої табори, активно брали участь у конкурсах, проявляли силу, знання та здобували перемогу.

Члени журі відзначили, що талановитих в навчально-виховному комплексі не бракує. Росте гідна зміна козацької України!

18 жовтня в Новокропивницькому НВК І-ІІІ ст. відбулося загальношкільне свято «Посвята в козачата», приурочене до створення УПА та Дня захисника України під керівництвом педагога-організатора Ірини Юрчак. На свято був запрошений учасник АТО, житель села Михайло Луців.

Урочисті звуки «Козацького маршу» сповістили про початок лінійки. Кошовий Іван Станович прийняв рапорти від курінних отаманів. Ведучі ознайомили з військовими традиціями і звитягами славного козацтва. Після цього слово взяли п’ятикласники: лунали вірші, звучали козацькі пісні. Маленькі патріоти присягнули на вірність рідній українській землі.

Директор школи О. Савчин привітала учнів 5-го класу, прийнятих у козачата, разом із Михайлом Луцівим вручили їм посвідчення козачат.

Свято продовжилося виступами учасників драматичного та вокальних гуртків із літературно-музичною композицією «Сини-герої України» (керівники – Ірина Мидянка, Марія Левицька), а учень 8-го класу Юрій Безик підняв присутнім настрій козацьким дотепним гумором.

 

Зоряна ПЕЛЕХ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: