Франкове наснаження науковців

Франкове наснаження науковців

Франкове наснаження науковців

 

На батьківщині Івана Франка побували науковці з різних куточків України та із-за кордону в межах Міжнародної науково-практичної конференції «Модернізація педагогічної освіти як основа інтенсифікації професійної та світоглядно-методологічної підготовки вчителя сучасної початкової школи». Вони були вражені красою Нагуєвич,наповнившисьФранковим духом, що оповив це славнозвісне село, звідки був родом Каменяр, і загалом чарівністю дрогобицького краю.

Захід такого штибу відбувся 17-18 жовтня на факультеті початкової та мистецької освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка й був присвячений 40-річчю факультету.

У роботі конференції взяли участь понад 150 науковців із різних регіонів України – Києва, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, Дрогобича, Слов’янська, Тернополя, Кам’янця-Подільського, а також із-за кордону, зокрема із Чеської Республіки.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету початкової та мистецької освіти доцент Іван Кутняк. Відкрила захід та привітала гостей ректор професор Надія Скотна. На успішну роботу учасників конференції благословив капелан університету о. Олег Кекош.

Пленарне засідання розпочала модератор заходу заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Галина Філь.

На пленарному засіданні, яке складалося з двох частин, науковці виголосили цікаві, змістовні доповіді на актуальні теми. Згодом було проведено майстер-класи: «Формування дослідницьких умінь молодших школярів в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» (керівники – група викладачів Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка) та «Риторика як мистецтво публічного виступу» (керівник – доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Світлана Луців). Того ж дня роботу в чотирьох секціях продовжили їхні модератори.

18 жовтня на підсумковому пленарному засіданні були виступи керівників секцій, які підбили підсумки.

 

Іванна ЛЯХОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: