Франків вернісаж

Франків вернісаж

Франків вернісаж

 

З нагоди 163-ї річниці від Дня народження великого українського письменника, поета, публіциста, громадського діяча Івана Франка бібліотека-філія с. Грушів-Старе для своїх юних користувачів організувала та провела Казковий Франковий вернісаж.

Завідувач Світлана Летнянчин ознайомила дітей із казковим доробком письменника. Учасники заходу Ірина Бунчак, Діана Кравців, Христина Василиків читали уривки з казок «Заєць і їжак», «Синиця і море», «Три міхи хитрощів».

«Оті простенькі сільські байки, як дрібні тонкі корінчики, вкорінюють у наші душі любов до рідного слова, його краси, простоти й чарівної милозвучності. Тисячі речей у житті забудете, а тих хвиль, коли вам люба мама чи бабуся оповідала байки, не забудете до смерті», – так писав про казки Іван Франко.

«Хай же прочитані в дитинстві казки великого письменника будуть із вами повсякчас, навчатимуть добра та справедливості, викриватимуть зло та брехню, підказуватимуть шляхи виходу зі складних життєвих обставин, скеровуватимуть на шлях чесного служіння рідній землі», – звернулась до присутніх на закінчення заходу бібліотекар Оксана Василиків.

Цікавим завершенням казкового вернісажу була вікторина «Відгадай з якої казки?», переможницею якої стала Ірина Кравців.

ДЦРБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: