Форум молоді зібрав майже сотню учасників

Форум молоді зібрав майже сотню учасників

Форум молоді зібрав майже сотню учасників

 

Понад 80 учнів та студентів Дрогобиччини взяли участь у Форумі для учнів-старшокласників та студентів нашого краю, який відбувся 26 лютого в Дрогобицькій міській раді.

У формі тренінгу учасників навчали утрьох секціях: «Участь громади у прийнятті рішень. Функції органів місцевого самоврядування»; «Запобігання домашньому насильству»;«Запобігання торгівлі людьми».

Обговорювали найактуальніші у молодіжному середовищі теми, зокрема про булінг, торгівлю людьми, домашнє насильство. Також роз’яснювали підліткам, як долучитися до позитивних змін у рідному краї та які права має мешканець міста.

Спікерами в трьох секціях були: Марта Чумало – заступниця голови ГО «Центр «Жіночі перспективи»; Олена Кальбус – керівник проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Львівській області»»; Олена Юркевич – ВГО «Інститут «Республіка» ВІ «Активна громада».

Організатор заходу – відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР.

Привітали учасників Форуму начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту міськради Олександра Пашко та провідний спеціаліст відділу молодіжної політики ЛОДА Ольга Сподарик, відзначивши учасників заходу сертифікатами.

Нагадаємо, що Форум молоді, який відбувся торік, був присвячений патріотичному вихованню, вмінням надати першу домедичну допомогу, а також проєкту Smart City. Цього року захід був більш соціальним.

 

Валентина СОБКІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: