Дрогобицькі студенти – співавтори наукового видання

Дрогобицькі студенти – співавтори наукового видання

Дрогобицькі студенти – співавтори наукового видання

 

Студенти третього курсу спеціальності «Соціологія» ДДПУ імені Івана Франка Марія Футиш та Мар’яна Гриньо стали співавторами праці «Молодіжна політика. Чи існує вона в регіонах?», яка вийшла у дрогобицькому видавництві «Коло».

До публікації ввійшли дослідницькі матеріали, над якими студенти-соціологи активно працювали протягом 2019 року в межах проєкту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа внутрішньо переміщених осіб і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей», який було реалізовано ВГО «Поруч» разом із регіональними партнерами – Фондом «Право і демократія» (Law & Democracy Foundation), ГО «НОВА Енергія» та Благодійним товариством «Центр суспільних програм». Керівником проєкту був випускник історичного факультету педуніверситету (1999 року випуску), а зараз – активний громадський діяч і дослідник Дмитро Вітвіцький.

 

Оксана ЗЕЛЕНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: