ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

  1. Терміни проведення ЗНО-2020 (наказ МОН від 11.05.2019 №635):реєстрація – з 3 лютого до 24 березня 2020 р.; основна сесія– з 21 травня до 16 червня 2020 р.; додаткова сесія – від 25 червня до 17 липня 2020 р.
  2. Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку:українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
  3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більшеніж із чотирьох предметів.
  4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускниківта учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освітиу 2020 році зараховуватимутьяк результати державної підсумкової атестації (ДПА).
  5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України,математики, біології, географії, фізики, хімії буде перекладенокримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
  6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов)(р. VIIУмов прийому).
  7. 7. Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду в приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.
  8. 8. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI Умови прийому).
  9. 9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру, на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт (www.lv.testportal.gov.ua)і скористатися матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2020 року та пройти он-лайнове тестування тощо.

Додаткова інформація:

www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

ЛРЦОЯО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: